Bu resmi çizen kişinin fobisi ne? kimse bulamamış!

Konusu 'Sohbet' forumundadır ve EmRe tarafından 12 Ekim 2007 başlatılmıştır.

1. EmRe Well-Known Member

Bir akıl hastası, bu resmi yapmış.Resim oldukça ünlü, ama nedeni ne yapanın akıl hastası olması, ne de nadir bir hastalığa yakalanmış olması.Resmi yapanın bir fobisi var, psikiyatri profesörü onlara bu resmi gösteriyor; dikkatlice bakmalarını, resimde hastanın fobisinin ne olduğuyla ilgili bir işaret olduğunu, bunu bulmalarını söylüyor. Verdiği ipucu da şu: "Ayrıntılara takılmayın, resmin bütününü görmeye çalışın. Eğer tüm cisimler kaldırılırsa resim neye benzer, onu düşünün."

Profesörün dediğine göre cevaba yaklaşanlar varmış, ama bulan daha yokmuş.

2. GamZe Moderator

belki yalnızlıktan korkuyo olabilir

3. ShaDow_19 Well-Known Member

Katılıyorum...

4. BaRıŞ Well-Known Member

karanlıktanda korkuyo olabilir

5. EmRe Well-Known Member

walla ayrıntılara takılmazsak resim hiçbir işe yaramaz... acaba kendisinin bi işe yaramadığını düşünüyo olabilirmi

6. RüzGaR Super Moderator

yaz fobisi olabilir o yüzden kış resmi çizmiştir belkide

7. GuNaHKaR Well-Known Member

buldum...yarışmaktan korkuyo...

8. BaRıŞ Well-Known Member

at fobisimi var acaba

9. SHaDe_19 Well-Known Member

katılıyorum

10. blackangel Well-Known Member

katılıyorum....

11. Kaan Aga Member

Vallaha adam fıstık gibi çizmiş resmi.
    Hastalığı da fazla iyi resim çizmek bence :D

12. yaren38_20 Well-Known Member

bence yalnızlık nesneler kaldırılırsa insanlar olmaz orada bir sürü insan ve ışıklar var bunlar olmazsa karanlık olur ve insan en çok kendini karanlıkta yalnız hissedermiş..

13. GamZe Moderator

bence adamın hastalığı felan yok o insanları düşündürüp hasta etmek için yapmış bunu insan fobisi olabilir

14. mcrap Well-Known Member

bu adamın ressamlık fobisi var hastalığıda bişiyleri yok edipte çizemiyordur.

15. cozy Active Member

bu adam kesin yarışlarda bişi kaybetmiş yane almışlar anahtarını......

16. elif Moderator

adamın evi yoktu galiba o yüzden sinir olmuştur :) ev fobisi olabilirmi

17. Sol_Barış Well-Known Member

o prof. nerden biliomuş adam onu çizdiğini adam zaten akıl hastası ne cizdğini nasıl anlıcaksın;)

18. seckinyd Well-Known Member

bence bu adamın fobisi ateşle ilgili olabilir çünkü ikinci kızağın arkasında aleve benzer bir görüntü var hem ateşten korkmasa belki kışı çizmezdi :D:D

19. AzeHan Member

Arkadaşlar cevap burda bu delinin karşı cins fobisi varmış bütün nesneler kalktığında kadın vucudunu temsil ediyomuş kaynak sağlam yerden valla

20. EmRe Well-Known Member

nerde kadın vücudu yaaww olsa ben görürdüm :D Azehan sen şu kaynağını iice araştır seni keklemiş olabilirler

Sayfayı Paylaş