BU KONU SABİTLENMELİ HERKES NEYİN NE OLDUĞUNU ANLASIN DİYE LÜTFEN, lütfen 1kaç dakika

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve YaRaLi CoCuQ tarafından 31 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

1. YaRaLi CoCuQ Well-Known Member

Allah'in Adi Gaffar Dizideki Ise Gaffur Beynimizin şöyle Bir özelliği Var Birbirine Yakin şeyleri Ayni Gibi Görür.
    Gaffur Allahü Zülcelal'in Adini Kötülemek Için Tutulmuş Bir Kukla Hepimiz De Izleyip Gülüyoruz Neye Ama Dinimizle Alay Edilişinemi?

En Son Babalar Duyar Kadir

Allah'in Adi Da Kadir Uyanin Ey Müslümanlar Uyanin ülkemiz Tehtid Altinda

Peki Niye Bunlari Yapiyorlar?

Açiklamasi:çanakkale'yi Geçemeyen Ingilizlerin Karari şudur.
    Bu Türkler Manevi Bir Güç Nedeni Ile Geçilmiyo.

Gerçektende öyle Değilmi

Bir Ingiliz Taburu Silah Bakimindan 3kat Daha Fazla

Zaten Biz 10 Kişi Isekl 20 Kişi Geliyorlar Silahlarida Fazla Başka Nasil Yenebilirdik?

Iman.

Ingilizler Bunlar Ancak Imanlarini Zayiflattikmi Geçilirler Diye Düşünüyorlar Osmanli Döneminde Ne Durumdaydik şimdi Ne Durumdayiz???

şeytana Sormuşlar Nasilsin?

Altin Devrimdeyim
    Niye
    Selçuklu Yikildi Diye Sevindim
    Osmanli Beni Dahada Beter Etti

Osmanli Yikilinca Türkiye Geldi Rahat Ettim

Imimi Azam'in Mi Tam Hatirlamiyorum?
    Bir Söz:islam Bir Kiliç Gibi Bu Kiliç Türklerin Elinde Olursa Zarar Gelmez

Yanilmiyorsam Böyle Idi Söz

Konyadakiler Belki Bilir Bi Kağit Dağitildi

Irağin üstünde Yildiz Ondan Sonra Suriyenin Ondan Sonra Türkiyenin

Anlayan Anladi

Uyanin Artik

Amerika Dostunuz Mu Düşmaninizmi?

2. SHaDe_19 Well-Known Member

her zaman soylerım bu amerıca dan dost olmaz ama bızım bılmemız bırsey ıfade etmıyor ortak bastakılerın bılmesı gerekıyor onlarda aksıne hala amerıcanın kapısında yatıyor saol guzel bı paylasım

3. ShaDow_19 Well-Known Member

Ellerine sağlık güzel konu fakat başlık sitede banlanma sebeplerinden birisi
    ayrıca başlıkta konu ile ilgili hiçbirşey yok.. Tamamen dikkat çekmek istemişsin ama yaptığın yanlış tamam mı kardeş?? Haberin olsunn Bundan sonra yapmazsın heralde...

Sayfayı Paylaş