Bu fotoğraf makinesi her yere bağlanıyor

Konusu 'Fotoğrafçılık' forumundadır ve pult tarafından 14 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

1. pult Well-Known Member

Samsung ST1000

Samsung ST1000,tememen dokunmatik 3.5 LCD ekranlı ,ekranın bir diğer özelliği ise 1.2 milyon piksel olması. 720p video çekim özelliği bulunan fotoğraf makinesinde Yüz Tanıma ve Akıllı Otomatik mod gibi çekim özellikleri de mevcut.
    Makine, şu an kullanımda bulunan bütün kablosuz bağlantı teknolojilerini destekliyor: Bluetooth, Wi-Fi ve GPS özelliği bulunan fotoğraf makinesinin çözünürlüğü ise 12.2 Megapiksel. Geo-Tagging (Coğrafi Etiketleme) teknolojisi bulunan üründe enlem ve boylam otomatik olarak fotoğraflara işlenebiliyor,hadi hayırlısı diyorum kompak makineler adına güzel bir gelişme Ayrıca fiyatı 400$

2. OrKuN Well-Known Member

el televizyonları kadar ekran var tv özelliğide kosalar tam olacakmış :) Bluetooth, Wi-Fi ve GPS özelliklere sahip olması güzel, wi-fi bağlantı internete bağlanabiliyormuki acaba, sanmıyorum ama yinede merak ettim :)

3. pult Well-Known Member

OrKuN
    Malesf yok internete bağlanabilme özelliği,çekilen video ve fotoğraflar bir pc'ye gerek duymadan Wi-fi veya Bluetooth üzerinden elektronik posta ya da online resim veya video halinde Facebook, Flickr, Picasaweb, Youtube, Dailymotion gibi servislere yollanabiliyor.
    Bu işlemi yeparken kendi içerisindeki bir browser'ı kullanıyor.

4. ot-gu Genel Sorumlu

o saydığınız siteler internette değilmiki, demekki bağlanabiliyormuş ;)

5. pult Well-Known Member

Hocam dikkat ettiysen kendine özel bir browser ile atabiliyormuş fotoğrafları,internette sörf yapılacak bir browser değilmiş.

Sayfayı Paylaş