Bomba Sözler

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 15 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. GuNaHKaR Well-Known Member

UNUTMA! Giden Günü,Geri Getiremezsin. Bulandırdığın Suda,Suretini Göremezsin. Burnun Bu Kadar Kaf Dağındayken,Önünü Göremezsin!

Aslında çok konuşan kadın yoktur. Karşıdaki hiç bir şey anlamadığı için açıklama yapmak zorunda kalan kadın vardır.

İyi geçinmek iki kişinin kusursuz olmasıyla değil, birbirlerinin kusurlarını hoş görmesiyle olur…!

Biz çocukken; yollar bozuktu, musluklar bozuktu, ziller bozuktu, paralar bozuktu ama adamlar sağlamdı.

İnsan, hayata iki anlam yükler: Biri ağlarken, diğeri gülerken ve tek bir kere kıymet bilir; O da elindekini kaybederken….

SEVGİNİN Hakim olduğu EV, Küçük de olsa, Hiç Bir Zaman DAR gelmez İNSANA

Havalara giren birine hiç dokunmayın.. bırakın, Ne kadar yükselirse o kadar sert düşecektir. .İzleyin ve keyfini çıkarın!!

Hayatın en güzel anı herşeyden vazgeçtiğiniz ZamanSizi hayata bağlıyan biri olduğunu düşündüğünüz andır….

Ilık bir rüzgar esti, nereden geldi bilmiyorum. nereye gidiyorsun diye sordum özlenen herşeye dedi an aklıma sen geldin çünkü özlenen bir tek sendin!!!

Baskalarini avutmakla kendi acilarini unutursun!

Tek tesellim kadehler başka birşey istemez sarhoş etsin yeter ki rakı şarap fark etmez…

Gönül kimsesiz yapamaz sevebiLeceği bir dost arar. Taşin kaLbi yoktur ama onu biLe yosun sarar….

Bu masaLar boş kaLmaz gidenin yeri doLar. Bu vazoLara birşey oLmaz yaLniz cicekLer soLar….

Bazen; susarak ettiğimiz laflar, konuşarak harcadığımız sözlerden daha çok şey anlatır…

Yüreğini göremeyenlere en güzel hikayeni yaşatma, sen ki birçok kisinin en güzel hayalisin değmeyenlerin hikayesi olma...!

Vay be !!! İçimizdeki çocuk da gayrı meşru çıktı

Bir destan yazar gibi durmadan gündüz gece ben hep seni yazmışım yüreğime gizlice

Aslında insan iki şeyi unutamaz; Sevdiği kişiyi ve onun yokluğunu. İki şeyi de asla saklayamaz: Sarhoşluğu ve aşık olduğunu.

Seveceksen, yalnız kaldığında aklına geleni değil, Hiç aklından çıkmayanı seveceksin!

Sayfayı Paylaş