Boikot

Konusu 'Yönetim Odası' forumundadır ve Sol_Barış tarafından 4 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

1. Sol_Barış Well-Known Member

Sol_Barış, Boikot; biz orada küfr etmememize rahemen bizde banlanıyoruz ve ilk küfr edene bakarsata küfrleşmeyi başlatanda biz değiliz... o kişinin küfr edip bizimde banlanmamızın sebebi sanırım görüşten dolayı ... neyse uzatmaya gerek yok site objektif olmayıp faşizme yaklaştığından dolayı birdaha bu siteye gelmeyeceğğimizi bi söyleyelim dedik arkadaşım boikotla birlikte(Sol_Barış) ... ülkücü gençlikle başbaşa faşizmi tam otutturursunuz artık ......

2. ot-gu Genel Sorumlu

barış burda kimin başlattıını inceleyemeyiz, baktın biri küfürmü ediyor karşılık verme biz gerekeni yaparız ama bu şekilde karşılıklı küfürleşme yeri değil burası daha öncede kaç kez söyledim burası herkese açık ve bizler herzaman sitenin başında olamayız yazılan küfürlere anında müdahale edemeyiz, yazılan hakaretleri ve küfürleri bizler müdahale edene kadar siteye giren herkes görecektir,

Sitenin saygınlığını ve seviyesinide düşürür bu tür olaylar, buna da biz izin vermeyiz...

3. Sol_Barış Well-Known Member

ne küfr etmişim söylesene bırakın bı işleri ya sitenin sahibiymiş ben küfr bile etmedim yazık son msjım buda sitenize iyi bakın site sahibi banlar dikkat et;)

4. hiperborlu Member

ne garip iştir bu ya herif ana avrat düz gitmiş aa dur bir yöneticimiz baksın tavrına mı girecek orada ??küfür bile edilmemiş onun seviyesine inilip. Allah ın ahlaktan nasibini almamış insanı yüzünden devrimci arkadaşlar banlanıyorsa beni de banlayın,zira burası anlaşılmaz bir yer haline gelecek yoksa.

5. oguzturk Administrator Staff Member

üçünüzde ağza alınmayacak küfür ler etmişsiniz, siyaset bölümü doğası gereği tartışmalar olacaktır ama herkim haklıda olsa küfür ettiği an banlanır,,,

bunun sebebini açıkladık isterseniz tekrar hatırlatayım;
    1. Sitenin saygınlığını ve seviyesini düşürür...
    2. Buraya bayanlar ve çocuklarda giriyor sadece erkeklere ve yetişkinlere özel biryer değil.
    3. Her konuyu ve mesajı kontrol etmemiz zordur, gözümüzden kaçan bir iki kelime sitenin google de uygunsuz aramalarda çıkmasına neden olacaktır.

Sayfayı Paylaş