Birkaç Öneri

Konusu 'Yönetim Odası' forumundadır ve luiss89 tarafından 30 Eylül 2007 başlatılmıştır.

1. luiss89 Member

Selam arkadaşlar, ben bu zamana kadar birçok forumda yöneticilik yapmış biri olarak sitenin alışılmışın dışında yavaş olduğu kanaatindeyim, bunun nedenide gereksiz yere yer kaplayan avatarlar ve upload avatar seçenekleri ve daha bakmadım ama varsa tema seçenekleri bunların iptali siteyi son derece hızlandıracaktır ve herkes istediği bilgiye daha rahat ulaşacaktır....İnsanlar istediği avatarıda upload yoluyla siteye yüklemek yerine yönlendirmeyle( benim yaptığım gibi, imagehack vs. kullanarak) yapacaklardır...

2. EjjeNNa Administrator

Sitenin biraz yavaşlaması SEO dan kaynaklanıyor, SEO kurulu tüm siteler hızlarından biraz ödün vermek zorundadırlar zaten, ama daha hızlı bi server a geçerek bu yavaşlamanın giderilmesi önerilebilir ki buda zaten düşüncelerimiz arasında ama biraz zaman istiyor..

Buarada avatar ın direk siteye upload edilmesi yerine imagehack gibi resim upload sitelerine yüklenip yönlendirilmesi disk kapasitemizin verimli kullanılması açısından önemlidir tabi..bunu yetersiz hafızada göz önünde bulunduracagız...

Sayfayı Paylaş