Birbirinden güzel sevgi sözleri

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve Seçkin tarafından 5 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Seçkin Well-Known Member

Alfabetik sıralı birbirinden güzel sevgi sözleri

Acılara her zaman gülümsemek bir sanatsa eğer ; ben çok büyük bir ustayım..!

Bazen yürekte fırtına kopar,bazen tatlı bir esinti,bazen derin bir duygu,bazen kalpte hafif bir gezinti. Ama en güzeli unutulmadığına dair küçük bir belirti…

Ben seni dün sevmedim, çünkü dün geride kaldı.. Ben seni bugünde sevmeyeceğim, çünkü bugünde bitecek .. Ben seni yarın seveceğim, çünkü yarınlar hiç bitmeyecek …

Bir göz , bir göze çok şey anlatır .. Bir söz ise bir gözü senelerce ağlatır..!

Bir kadının son sözü, bir erkeğin yumruğundan daha serttir.. Çünkü biri dişlerini döker, diğeri ise düşlerini…

Bütün kadınlar melektir aslında.. Sadece kanatları kırıldığında süpürgelerine binerler, hepsi bu…

Dünyada bir çok insan var..Kimi mutlu kimi mutsuz..Kimi ağlayıp kimi gülüyor.. Ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var.. O da su an mesajımı okuyor…

Düşüncelerin en güzeli,senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken,düşündüğünü düşünmek olsa gerek diye düşünüyorum..

Eğer bir gün sevmek istersen önce kendini sev, daha sonra istersen beni sev.. Ama beni; beni sever gibi değil , kendini sever gibi sevmelisin..Çünkü ben seni öyle sevdim…

En güzel şey nedir deseler, Aşk Diyebilirmisin.. En çok kimi seviyorsun deseler, Adımı söyleyebilirmisin.. Beni unutmanı söyleseler , Hayır diyebilirmisin.. Yaşamak güzel mi deseler, Onsuz Anlamsız diyebilirmisin.. Sen nerede olmak istersin deseler , Onun Kollarında diyebilirmisin.. Peki beni sevdiğini söyleyebilirmisin ?? Bak ben söylüyorum .. Seni Çok Seviyorum …!

Geldiğin kadar değil , göründüğün kadar mutlusun. Ve sakın unutma ; Gittiğin kadar değil , Hakettiğin kadar unutulursun..

Gözlerin gözlerimin gözlediği gözleri gözleseydi, turkeyarena Gözlerinle gözlerim göz göze gelirdi..!

Güle elini uzatıp koparmadan eline batacak dikeni hesaba katmazsın,ne zamanki gülü seyretmek az gelir o zaman elini uzatıp gülü almaya kalkarsın. Eline diken batınca iki seçenek var ya atar üstüne basarsın ya da güle verdiğin sevgiye, aşka, değere karşı dikenin acısını çekersin. Peki aşk güle benzemez mi elbet benzer, ama değerini bilmeyenler en ufak acıda bırakırlar. Ben gülümü avucuma aldım elimden akan kanlar umurumda değil…

Güller hep ellerinde açsın, ama dikenleri batmasın.. Sevda hep seni bulsun, ama yaralamasın .. Mutluluk hep yüreğinde olsun ama beni unutturmasın …

Güneşin doğduğuda bir gerçek, battığıda .. Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiğide .. Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek .. ‘Seni Seviyorum’ .. İşte bu en büyük gerçek …

Hangi ruh duydu seni benim kadar derinden. Hangi gönülde yandın böyle yangınla sen. Ya benim gözlerimdi seni bambaşka gören yada başkası bırakıp geçmiş seni göremeden…

Hastalığını öğrenip ” Geçmiş Olsun’ diyen değil, bir gün sonra ‘ Nasıl Oldun ‘ diyenler olmalı yanında…

Hayat oyununda sona gelmiş bir oyuncuydum .. Ta ki bana bir gülüşünle yeniden rol verene kadar..

Kaç kez ‘Sen …’ deyip de sonunu getiremediğim cümleler kurdum..Hiçbir cümleye sığmayacak kadar uzun ve hiçbir kelimenin ifade edemeyeceği kadar derinsin..Binlerce anlam yüklüsün..İçimdeki bunca lisana rağmen dile getiremiyorum seni.. Ama şunu biliyorum ki ; bana dair ne varsa hepsi sensin…

Kırıyorsa sözlerim susarım bir daha konuşmam, rahatsız ediyorsa varlığım ölürüm karşına çıkmam,ama eğer rahatsız eden sevgimse üzgünüm ona engel olamam.

Kim bilir hangi akşam güneşle beraber bende söneceğim, kim bilir hangi ellerden son suyumu içeceğim. Belki göremeden öleceğim fakat yinede seni ebediyen seveceğim…

Olgun insan güzel söz söyleyen değil, söylediğini yapan ve yapabileceklerini söyleyen adamdır..
    Senin çeLme taktığın yerden başlıyorum hayata .. Varsın Yara-bere olsun dizlerim.. Yüreğim kadar acımaz nasıl olsa..

Tatlı biri vardı sevilmeye değer,güzel biri vardı görülmeye değer,iyi dostlar vardı özlemeye değer,ama biri vardı ki uğruna can vermeye değer…

Unutma ! Unutulanlar Unutanları Asla Unutmazlar..

Üzerime yağan yağmur kurşun olsa..Gökteki yıldızlar kadar derdim olsa..Acılar hep beni bulsa, yine de benim için çok değerlisin..Seni ne zaman unutacağımı sorma..Çünkü ne zaman öleceğimi bilmiyorum…

Sayfayı Paylaş