Bir Erkeğe Çıkma Teklifi Nasıl Edilir

Konusu 'Güncel Konular' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 27 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. BaRıŞ Well-Known Member

Bir Erkeğe Çıkma Teklifi Etmek İçin Ne Yapılmalı Diyaorsanız
    Bir Erkeğe Çıkma Teklifi Nasıl Edilir diye düşünüyorsanız daha önce bu durumu tercübe etmiş bayanların ağzından dinleyelim bakalım nasıl bir erkeğe çıkma teklifinde bulunmuşlar;

genel bir yargı vardır: erkekler kızlara beraberlik teklif ederler. ama bazen bu durum tersine döner ve kızlar erkeklere bu teklifi sunarlar. bir erkeğin bu teklifi kabul etmesi, bir kızın kabul etmesinden daha hızlı ve daha kolaydır. ayrıca bu teklif erkeklerde şaşkınlık yaratır.

• Selam bu akşam n'apıyorsun, bi kahve içelim mi?" diyorsun ve oluyor.

• ettim. ben senden hoşlanıyorum dedim vakti zamanında. onun beni sevdiğinden emin olmasam hayatta demezdim.o da zıpladı tabi direkt. sonra bir tarafı kalktı. ayrıldık. öyle yani.

• haytttaaaa etmemmmm aman aman kalsinn hem ben güzelim hemde gidecem çikma teklifi etceemmm daha neler

• Ben çıkma teklif etmedim ama ona artık teklif etmesi gerektiğini ima ettim. Güya etmedim yani :)

• Görmedim ve çevremde de duymadım. Ama biraz daha farklı olarak çıkma teklif edilmesi için zemin hazırlayanlar, teklif gelsin diye yol yapanlar falan var tabii ki!

• Çoğu zaman Kızlar erkeklere çıkma teklif ettirtir ,erkek de bunu kendi yaptığını sanar

• Öncelikle teklif eden taraf olduk diye naifliği elden bırakmamak lazım. Hani böyle biraz utangaç, ama kek-kuk-gak-guk değil; hani biraz kendine güvenir ama istemezsen keyfin bilir değil; hani biraz umutlu ama n'olur-n'olur değil..

Sayfayı Paylaş