Bir Adaya Düşseniz Ne yaparsınız?

Konusu 'Sohbet' forumundadır ve abdulkadir tarafından 6 Şubat 2008 başlatılmıştır.

1. abdulkadir Well-Known Member

Yorumlarınızı bekliyorum...

2. BaRıŞ Well-Known Member

yan gelip yatarım :D

3. desayamu Well-Known Member

ben korkak biri oldugum için gunduz keyfini cıkarırım ama akşam olunca kafayı yerim o yuzden allah dusurmesin

4. blackangel Well-Known Member

bu aralar gerçekten adaya düşmeye ihtiyacım war:D herkesten uzak tlfnumu alırım sadece tığış tıpış giderim düşmeye gerek yok. yalnızlığın tadını çıkarırım

5. SHaDe_19 Well-Known Member

hayır dır kübra cok dertlısın heralde :)
    yapacak bırsey yok bırının gelıp benı kurtarmasını beklerım :D

6. blackangel Well-Known Member

yok yaa dertli olmakla alakası yokda yalnızlığı sewiyorum kafam rahat oluyo o zmn insanları nasl mtlu ederm nasl onlrı üzck bişy yapmam derdi olmuyo. sadece kndim için yaşarm işte o zmn;)

7. ShaDow_19 Well-Known Member

Dertsiz yaşamanın yöntemlerini ararım.. kafamı dinlerim.. :D

8. oguzturk Administrator Staff Member

tam benlik arayıpta bulamadıpğım bişey, buaralar çok ihtiyacım var, ama iki hafta yeter fzla istemem

9. EmRe Well-Known Member

yanımıza 3 şey de alacakmıyızz :D

10. serseri_aşık Well-Known Member

bende yatar uyurum:D:D

11. elif Moderator

adaya düşüpte o 3 şeyi almadan olurmu arda

bizim için tatil olur adaya düşmek, iş iş iş bıktık artık

12. utarit Well-Known Member

tek başıma düşmek istemem,korkarım çünkü.

13. seckinyd Well-Known Member

Valla ilk sayfada kübra yazmış sadece kendimi düşünürüm diye aynen bende düşersem hiç sıkılmam kendimi düşüne düşüne kafayı yerim sonrada nerde olduğumu bilmeden ölürüm :D:D

14. ŞEHİT Guest

Valla Siz Uyurmusunuz Uyumaz Misin Bilmiyorum Ama Ben Gözlerimi Denize Dikerim Bakarim Ufukta Ne Var.eğer ümidimi Yeteri Kadarda Kaybettimse Ellerimi Yüce Allaha Açar Dua Ederim Beni Bu Adadan Kurtarmasi Için.

15. R.CARLOS Guest

ben bol bol yüzer
    yanımıza 3 şey alacaksak
    1-arkadaş
    2-olta
    3-giyecek
    .......................benim görüşüm bu...................................

16. dadaş16 Well-Known Member

namaz kılarım

17. Buket Well-Known Member

Ben cok istiyorum aslinda.. madem gidemiyorum.. bi terslik olsada oyle bir $ey olsaa..

Hemen bir çadir gibi bir $ey kurarim eger gunduz gozuyle du$tuysem adaya.. Sonra çadirdan fazla uzakla$mamak $artiyla biraz gezinirim etrafi, ne var ne yok diye.. Hayatimda ilk kez balik tutmaya yelkenirim.. Tutabilirsemde ne mutlu bana.. Ak$am olur zaten o zamana kadar, otururum, ate$i yakarim, ve baligimi pi$irmeye çali$irim.. (sigara kullandigim icin mutlaka çakmagim yanimda oluyo) ;);) .. daha sonra tabi baya karanlik olacak.. biraz hatta baya kjorkacagim.. acayip acayip sesler olmaz in$allah.. hatta in$allah adanin yerlileri hatta yamyamlari olmaz etrafta.. :D:D:D:D:D:D:D:D...
    Uzanirim kumsala.. gel keyfim gel.. derken.... sabah olur..

Ya bi adada cok $ey yapilirrr.. hangi birini yazayimm...
    Ben çok eylenirdim, sizi bilmem..

(bide yanimda ugur varsa tamam... oyun kagitlarini yanina al ugurrrr, vodka-red bull'u unutma sakinn) ;);)
    :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:

18. SHaDe_19 Well-Known Member

ayıpsın buket onlar kolay ayarlarız bi şekilde vodka redbull zaten vazgeçilmezimdir :D:D

19. mecay Well-Known Member

yanıma mangal alırım et ve yanına aslan sütü oooohhhhhhhh birde siga orlunca tmm bni kurtarmayın oradan siz kendinizi kurtarın sıkıcı hayatınızdan :D:D:D

hiç birşey olmasa bile biz macır adamız, macır aç kalmaz =))

20. Buket Well-Known Member

Ayyy.. benimde vazgeçilmezlerimden biridir.. ;);););)
    Bu yazdikarim 1. bòlùmdù, soyledim..
    Ikinci bòlùmù gelecek hafta msnde sana yayinlayacagim.. ;);)

Sayfayı Paylaş