Bioblas Şampuan Kullananlar

Konusu 'Saç Bakımı' forumundadır ve KaraMelek tarafından 5 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1. KaraMelek Well-Known Member

Arkadaşlar bugünlerde saçlarım çok dökülüyor. Bioblas şampuan alıp almamak konusunda kararsız kaldım. Eğer bioblas kullanan arkadaşlar varsa yorumlarınızı bekliyorum

2. GamZe Moderator

nerdeyse 2 aydır kullanıyorum ama hiç etkisini görmedim. Normal şampuanlarda ne kadar saçım dökülüyorduysa bunda da aynı yani hiç dökülmeyi felan durdurmadı üstelik saçlarımı çok kuruttu

3. ot-gu Genel Sorumlu

bende 2 aydır kullanıyorum sanki dökülmeyi durdurdu gibi ama saçımı daha erken yağlandırmaya başladı tek şikayetçi olduğum nokta bu

4. EmRe Well-Known Member

benimde saç derimde acayip kaşıntı yaptı biraz daha kullanıyım düzelmezse bırakırım heralde

5. EmRe Well-Known Member

boşa kullanmayın arkadaşlar bunlar hep para tuzağı en iyisi kullanmamak bunları bizzat eczacı arkadaşım söyledi

6. ot-gu Genel Sorumlu

arkadaşlar ben kullanıyorum ve memnunum dökülme çok az oda normal, daha önceki mesajımda da dediğim gibi erken yağlanmaya başladı saçım hemen hemen hergün yıkıyorum :(

7. **yakamoz** New Member

Bioblas'ı ben 1 aydır kullanıyorum ve saç dökülmelerim azalma gösterdi.Ayrıca saçlarım daha canlı bir görünüm kazandı.

8. Aylinn Well-Known Member

arkadaşlar acele etmeyin bende 3 aydır kullanıyorum son 1 haftaya kadar hiç etkisini görmemiştim nerdeyse bırakmayı bile düşünmüştüm ama şimdi saç dökülmesi beni şaşırtacak kadar azaldı.

9. GamZe Moderator

arkadaşlar kullandığınız şampuanın türünüde yazarsanız iyi olur. benim duyduğuma göre yağlı ve kuru saçlar için olanı silikon ve boya içeriyormuş

10. EmRe Well-Known Member

şampuanda zaten silikonsu bi hava var koyu biraz diğer şampuanlar gibi akıcılık yok, ben normal saçlar içini almıştım ilk sefer ot-gu hocamın dediği gibi erken yağlanma hissettim, rejoice yağlı saçlar kullanırken 1,5 gün gibi gidiyordu saçın yağlanması ama bunda 1 gün gitmeye başladı ikinci sefere yağlı saçlar olanı aldım ondada pek değişen olmadı yine günlük yıkıyorum ama dökülme olayını gerçekten son derece azalttı şimdilik tpx

11. Dila Well-Known Member

bende öyle inanıp almıştım hemde serisini ampülünü felan hayatımın hatasıydı. saçın alışması gerekiyor demişiniz ama bioblas kullanmaya devam etseydim bende saç felan kalmayacaktı paralarıma yazık

12. Pelin Super Moderator

Kardeşlerimin tavsiyesi üzerine almıştım, benimde saçlarım keçe gibi oldu iki ay boyunca sabrettim kullandım ama sanki daha çok dökülmeye başladı sonunda bıraktım.
    Bu arada kardeşlerimin tavsiyeleri üzerine alıpta yarım bıraktığım şampuanların sayısı baya arttı motzşimdide Şehriban Teyze adlı sabundan bahsediyorlar bakalım sonu nereye varacak :D

13. GamZe Moderator

pelin sen bu kardeşlerinin tavsiyelerine daha fazla uyma istersen ;)

14. umay0104 Well-Known Member

Her marka ürünü denedim ama en çok Bioblas'dan memnun kaldım. Halen kullanıyorum. Özellikle balsam'ı saç dökülmesini azaltıyor.

Sayfayı Paylaş