Bilgisayar bazen klavyeyi okumuyor

Konusu 'Donanım' forumundadır ve serseri_aşık tarafından 25 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

1. serseri_aşık Well-Known Member

Arkadaşlar benim bilgisayar bazen klavyeyi okumuyor oyun oynarken veya msn falan yazışırken iptal ediyor neden olabilir bir çözümü varmı ?

2. BaRıŞ Well-Known Member

iptal ediyor derken hiç çalışmıyormu pc ye restart yapınca tekrar normale biniyormu?
    pc kitleniyor olmasın o esnada fare falanda takılıp kalıyorsa oynadığın oyunlarda sistemin yetersiz kalıyor olabilir.

3. serseri_aşık Well-Known Member

Yok farede sorun yok yazışırken ve oyun oynarken sadece klavye çalışmıyor reset atınca normele dönüyopr reset atmadanda biraz bekleyince çalışıyor

4. EmRe Well-Known Member

klavyen bozulmuştur ozaman, emin olmak için başka bir klavye tak dene ;)

5. serseri_aşık Well-Known Member

Öyle yaptım zaten ;) ve hla aynı devam

6. CAN Well-Known Member

anakarttaki pc/2 soketinde de bir sorun yoksa fiziksel olarak tak çıkar tak çıkar yıpranmış takınca sorun oluyorda olabilir ama bana sisteminde bir problem vardır gibi geliyor, format atıp sistemi baştan kurma ihtimalin varsa dene ;)

7. serseri_aşık Well-Known Member

Format atacam böyle giderse ;) İlgilendiğiniz için teşekür edm saolun arkadaşlar

8. CAN Well-Known Member

rica ederiz kardeşim herzaman bekleriz, sorun çözüldüğünde de neyden olduğunu buraya yazarsan bizde öğrenmiş oluruz ;) merakımız gider hem

9. serseri_aşık Well-Known Member

Sayfayı Paylaş