Beşiktaş İle İlgili Sözler

Konusu 'İle İlgili Sözler' forumundadır ve hakan788 tarafından 4 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. hakan788 Well-Known Member

1903 De doğdu Güneşimiz Seninle kara KartaLım Sana Canım Feda!

Anaya babaya küsülür, Beşiktaş'a küsülmez

Ben bir gün fenerli olabilirim Ama sen asla BEŞİKTAŞLI olamasın..Beşiktaşlı olunmaz DOĞULUR…

Benim kalbim kırmızı değil benim kalbim siyah beyaz

Beşik taşım benim biricik sevgilim söylesen de bakşa kimim var benim seninle ağlarım seninle gülerim söylesen de baksa kimim var benim.

Beşik taşın çarsısından çıktık yola geliyoruz kanatlarının altında biz maç seyretmeye gidiyoruz yedi tepeli şehrinde var mı senden kralı adını desturla anacak alemin adamları.!!

Beşik taşlı Doyduk Beşik taşlı öleceğiz Kim Ne Derse Desin yine Seni Seveceğiz Kartalım.

Beşiktaş diye sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beri hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim her şeyimizsin.

Beşiktaş kartal haydi coş.

Beşiktaşım hayat sensin, dünyam sensin, herşey sensin, gelecekse tüm acılar biz hazırız senden gelsin, bu sevdadan vaz geçersek, Allah belamızı versin.

Beşiktaşlı olmayanlara sesleniyorum. Birgün bu takımı sevmeyeceksiniz ona tapıcaksınız.

Beşiktaşlı olunmaz Beşiktaşlı doğulur.biz böyle doğduk böyle devam ediyoruz kartalız ma.

Bın dokuz yüz üç de doldu gönüller yer siyah gök beyaz şampiyon BEŞİKTAŞ.

Bin dokuz yüz üçte bir KARTAL doğdu sevenler adını BEŞİKTAŞ koydu büyüdü büyüdü şampiyon oldu.

Bir gün her kez fenerli olacak ama üç yüz atmış beş gün Beşiktaşlı. ölümüne sevdamız….

Bir gün Herkes Beşiktaşlı Olup Ne Feneri NE Galata yı Tutacak.

Bir gün kalbim duracak kulaklarım susacak mezar taşım da bile BEŞİKTAŞIM yazacak.

Biz Ne maçlar Gördük Hakemle Alınan, Biz Ne Taraftar Gördük Bıçaklardan Kaçan, Biz Seninle Doğduk Kartalım Seninle öLürüz Bu Yolda..

Bizimkisi Bir a$k Hikayesi Siyah Beyaz fiLm Gibi ßiraz KartaLım…

Bu sene şampiyon görelim sizi. ölmeden mezara koymayın bizi.Korkutmaz bizleri musalla taşı.ölümüne seviyoruz biz BEŞİKTAŞI!!

Burası Kartal Yuvası burdan çıkılmaz

Canım kanım siyah beyazım kanım akar şenlen senle sevindik senle üzüldük şampiyonluklara beraber koştuk.

Dertlerimi zincir yaptım Birbirine ekliyorum cimbom seni yenmek için İnönü\’de bekliyorum.

Dünyada iki tür taraftar vardır bir bjkli olanlar iki bjkli olduğunun farkına varamayanlar.

Dünyada tek bir aşk vardır. O da \”BEŞİKTAŞ\”

Düşündüm ki şans olursa beşik taşta olsun çünkü beşik taşım sen hayat dolusun.

Edirne?nin yolları taştan, var mı daha büyük Beşiktaş?tan?

Elbet bir gün herkes Beşiktaşlı olmasın. Varsın O ayrıcalık ta bizde kalsın.

En iyi Günümüzde BeşiktaşLı Olduysak En Kötü Günümüzde Siyah Giyip Beyaz Güllerle Yas Tutmasınıda Biliriz Biz Gerçek Taraftarız! Biz KarakarTaLız!

Erkek adam renkli takım tutmaz…

Galatasaraylı olarak beşik taşı tebrik eder inşallah şampiyonluğu kazanır gerçekten çok mutlu olurum cimbomlu olarak tüm Beşiktaşlılara başarıların devamını dilerim.

Geceleri Senin Marşınla Sokakları inlettik Gündüzleri Davullarla Dtadları Gümlettik Beşiktaşlı OLmak Varsa Biz Seninle Yükseldik Kartalım.

Gel gündüzle gece olalım, gel gökyüzünde yıldız olalım, Seninle şampiyonluklara koşalım, haydi bastır kara kartalım.

Gel siyahla beyaz olalım

Gün doğdu hep uyandık statlara dayandık, Beşiktaş?ın uğruna da bayraklara donandık. Semtimiz erkek semti, aşık eder herkesi, üzerimden eksilmesin bayrağımın gölgesi. İşte biz kötü günde de hep omuz omuzayız, övünmek gibi olmasın biz kara kartallıyız

Halkın takımı Beşiktaş

Hayat ne kadar uzun ama sana olan aşk o kadar sonsuz çünkü biz hakiki beşiktaş lıyıız..

Hayatımda kimse yok diye üzülmüyorum çünkü beşik taşım var

Kara Sevda dedikleri daha ne olabilir ki!

Tedavisi olmayan tek hastalık Beşiktaşlılık

Hiç Biri Yokken Biz Vardık…

İster cimbom deyin ister Fenerbahçe biz Beşiktaşlıyız gerisi bilmece.

İster yirmi olsun istersen elli arada ki puan farkı! altı yıldır yenemiyor kadı köyde işte budur KARTAL farkı..

KadiKöy\’de DepreM oLdu ALLAH KoRusuN KarTaLım ACI Fener\’e Ne oLurSun, iNanMaYan ALi AYDIN\’a SorSun, NasıL vurdu ama AhMet DurSun..

Karanlık aydınlıktan,yalan doğrudan kaçar,taşın kalbi yoktur ama onu da yosun sarar,unutma kargalar sürü ile kartallar yalnız uçar…

Kartal hep yükseklere uçar.

Kartal yuvası derler İnönü stadına gelenler hep bakıyor yenilginin tadına.

Kartallıysan konuş örnek alsınlar değilsen sus da adam sansınlar.

Kızların gözü hep yükseklerde Zengin paralı erkeklerde Bizim onlardan ne farkımız var Beşiktaşlıyız İŞTE O KADAR..!!!

Kralları Yola Getirdik Stadlarda goLleri izlettik her Defasında Bize Ne hakem Söker Ne Para Delinkanlıyız Yeter Bu Diğer Takımlara!

Nasıl geldik bir gün,öyle gideceğiz. BEŞİKTAŞ\’li doğduk,BEŞİKTAŞ\’ li öleceğiz!!!!

Ne Antep ne Malatya nede Denizli bu sene sen sin yedi kümede kal kümede kal kümede kal KARA KARTAL kümede kal kal KARA KARTAL.

Ne Cim Bom Bom efesi.Ne Kanarya sahnesi.İnletiyor her yeri.Şampiyon Kartal sesi…

Ne cimbom bom nee feneeeer nedee Trabzon BEŞİKTAŞ yine yer siyah gök beyaz şampiyon.

Ne Kupa ne Madalya ne de Avrupa, Sadece senin sevgin gerekli bana. Bu sene sen şampiyon olama sanda, Beşik taşım yoluna canımız feda…

Ne para ne araba nede manita en büyük aşkımız B J K !!!

Ne para ne ev ne de manita en büyük aşkımız pascal nouma.

Ne parada Nede pulda Hiç gözüm yok su dünyada Duysun alem böyle aşkı Seviyoruz BEŞİKTAŞI…

Nouma OLmasada Yanımızda Oktay Jubilesini Yapsada Bu Sahalarda Biz Seninleyiz Bunu Unutma !!!

Odam kireç tutmuyor Kumunu karmayınca İçim rahat etmiyor cimbom\’a atmayınca.

Oğluma olan borcumsun Beşiktaş

Okulumu bitirmek, bir genç kızı sevmek, sen büyük dileğim seni şampiyon görmek..

Onur ; bir ruhtur. Onur ; New York\’ta metro trenine yazılmış SiYaH_BeYaZ bir grafitidir. Onur ; Prag\’ta duvara yazılmış bir yazıdır. Onur ; Erzincan\’da bir dağın yamacına yazılmış sevgidir. Onur ; Adana\’da rengi bozuk derneğinin duvarlarına boyanmış Siyah\’la Beyaz\’dir. Onur ; Galatasaray lisesi duvarına yazılmış \”çarşı ulan\” işaretidir. Onur ; Bir tiyatro sahnesinde hiç bir dekora uymadan sırtında taşınan kutsal Beşiktaş formasındadır.

Övünmekte çok haklıyız çünkü Beşiktaşlıyız.

Seni Tanıdım Sevgisiz Kaldığımda kartaLım taraftarınla Sevgili Oldum hayranım, Seni Sevdim Bu Canım

Seninle KartaLım Beşiktaş Durmaz Takımları Tanımaz!!

Seninle Doğduk yeniden Şanlı kartaLım Bekliyoruz Zaferlerini Bu Sene KartaLım

Siyahım onurum, beyazım gururum. Besiktaş

Siyahın Yanında Beyaz – Beyazın Yanında Siyah – hayat Sensin Beşiktaş Siyah Beyaz!!!

Siyahın zindan olsun beyaz aydınlık, herkese nasip olmaz Beşiktaşlılık

Şampiyonluk hasretiyle çok çile çektik Geceleri uyumadan sabahlar ettik Uçurumlara düşmeden tut elimizi Şampiyon ol Beşiktaş\’im mesut et bizi…

Şan,şeref,gurur,onur bin dokuz yüz üç\’ten beri bizimleydi bizimle kalacak!!!!

Taraftar Beyaz KartaLım Siyah Biz Seninle Nescafe Gibiyiz Siyah + Beyaz = Beşiktaş

Yagmurlu bir günde görmüştüm seni. üstünde çubuklu formalar vardı. o anda tutuldum aşık oldum ben hayatın anlamı siyah beyazdı. Ölümle yaşamı ayıran çizgi siyahla beyazı ayıramazki her yolun sonunda ölüm olsada sevenleri kimse ayıramazki…

Yakışır sana yakışır, sana şampiyonluk yakışır, Sen alemde teksin, değişilmezsin, Beşiktaş Sen bizim her şeyimizsin.

Yer Siyah Olsada Gök beyaz Olsada Kimse Silemez rengibi Kalbimden Asla Beşiktaşım!

Yerlerde süründük, çok gece uyumadık, stadın önünde betonda yattık, statlarda ismim, kalelerde resmim, vazgeçtim hayattan Beşik taşım için. Öyle bir Sevda ki tarif edilemez, kalplere yazmışız inan hiç silinmez. Dünya dönüyor, ömrümüz bitiyor, Beşiktaş Sevgisi bizde hiç bitmiyor.

Yıllarca kahrolsak dertten kederden, bilsek ki kellemiz kopar bedenden, aşkımız harbiden hem de derinden, asla vazgeçemeyiz Beşiktaş Senden.

Sayfayı Paylaş