Benim Sözleşmem Gönülden

Konusu 'Spor Gündem' forumundadır ve EmRe tarafından 17 Ekim 2011 başlatılmıştır.

1. EmRe Well-Known Member

Trabzonspor'un kaptanı Tolga Zengin, transfer iddialarına son nokta koydu. "Benim Trabzonspor'la imzam gönülden" diyen kaptan, "Şu an sadece takımımın başarısını düşünüyorum" şeklinde konuştu.

Trabzonspor, Salı akşamı deplasmanda CSKA Moskova ile oynayacağı Şampiyonlar Ligi maçından puan yada puanlar almak istiyor. Bordo – mavili takımın kaptanı Tolga Zengin dezorlu maç öncesi puan kazanacaklarına inandığını söyledi. Tolga, CSKA Moskova deplasmanından üç puanla dönmeleri halinde çok büyük bir avantaj yakalayacaklarına inandığını belirterek, "Üç puan alırsak gerçekten çok iyi bir sonuç olur. Ama bir puan da önemli. Şu anda lider durumdayız ve bunu sürdürmek istiyoruz" diye konuştu.

"CSKA MAÇLARINDAN 4 PUAN HEDEFLİYORUZ"
    Tolga, CSKA Moskova ile oynayacakları iki maçta en az 4 puan toplamayı hedeflediklerini de ifade ederek, şunları söyledi: "CSKA Moskova ile üst üste iki maç oynayacağız. Salı günü ilk maçı deplasmanda yapacağız. Belki orada hava şartları soğuk olacak ama inşallah oynadığımız oyunla orayı ısıtırız. Güzel, zor bir maç olacak. Şampiyonlar Ligi'ndeki maçların havası farklı oluyor. İnşallah güzel bir sonuçla döneceğiz. Takım olarak bu maça odaklanmış durumdayız.''

Sayfayı Paylaş