Ben Onu Çok Sevdim Dizisi Oyuncuları

Konusu 'Diziler' forumundadır ve elif tarafından 26 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. elif Moderator

Ben Onu Çok Sevdim Dizisi Oyuncuları ve Resimleri
    Atv Ben Onu Çok Sevdim Dizisi Oyuncuları, yeni dizi Ben Onu Çok Sevdim oyuncuları,

Televizyon ekranlarına yepyeni bir dizi gelmeye hazırlanıyor. Adnan menderes'in hayatının anlatılacağı ve dönemin siyasi tarihini gözler önüne serecek Ben Onu Çok Sevdim Dizisi Pana Film imzalı.

Adnan menderes'in hayatının anlatılacağı ve dönemin siyasi tarihini gözler önüne serecek dizide Menderesin eşi Berrin Menderes ve yasak aşkı Ayhan Aydan üç geninde geçecek olan dizi 1,5 yaşında annesini, 2,5 yaşında babasını, 5 yaşında ablasını, 18 yaşında babaannesini kaybeden Menderes acılarla dolu hayatını kaleme alınacak.

Atv ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan dizinin başrol oyuncuları ise şöyle:

Mahir Günşiray

Belçim Bilgin

İclal Aydın

2. elif Moderator

Dizi daha yayına girmeden çekim aşamasında en önemli iki isim ayrıldı. Önce başrolde oynaması planlanan Mahir Günşiray diziden ayrrıldı. Şimdi de iclal aydın. Bugün açıkladığı bir kararla İclal aydın diziden ayrılma kararı almış. Aydının diziden ayrılma gerekçesi Mahir Günşiray ayrıldıktan sonra eski hevesinin kalmamasıymış. Bu durumda dizi çekilmeyecek gibi görünüyor.

3. ot-gu Genel Sorumlu

Dizinin yeni oyuncu kadrosu şöyle;
    Menderes’i usta aktör Mehmet Aslantuğ’un, eşi Berrin Menderes’i İdil Fırat’ın canlandıracağı dizide, Ayhan Aydan rolü için de Birce Akalay ile anlaşılmıştı. Adnan Menderes’in en büyük siyasi rakibi Türkiye’nin ilk Başbakanı ve ikinci Cumhurbaşkanı olan İsmet İnönü’yü dizilerde canlandırdığı kötü adam karakterleri ile tanınan usta oyuncu Şemsi İnkaya canlandıracak.

Sayfayı Paylaş