Ben Onu Çok Sevdim Dizisi Adnan Menderes'i Kim Canlandıracak

Konusu 'Diziler' forumundadır ve elif tarafından 17 Ekim 2012 başlatılmıştır.

1. elif Moderator

Dizide Adnan Menderes'i Kim Canlandıracak
    Ben Onu Çok Sevdim Dizisi Adnan Menderes'i Kim Oynayacak

Adnan menderes'in hayatının anlatılacağı ve dönemin siyasi tarihini gözler önüne serecek. Menderesin eşi Berrin Menderes ve yasak aşkı Ayhan Aydan üç geninde geçecek olan dizi 1,5 yaşında annesini, 2,5 yaşında babasını, 5 yaşında ablasını, 18 yaşında babaannesini kaybeden Menderesin acılarla dolu hayatını konu alacak.

Adnan Menderes’i canlandıracak oyuncu için düşünülen isimlerin başında Nejat İşler geliyor. Ayrıca Mehmet Aslantuğ’dan, Erdal Beşikçioğlu’na hatta ünlü iş adamı Ömer Sabancı’ya kadar pek çok ünlünün adı da geçiyor.

Yapımcısı Pana Film, 2013 ocak ayında ekrana gelecek dizinin hazırlıklarının devam ettiğini bildirdi. Dizide Belçim Bilgin Adnan Menders'in yasak aşkını canlandırırken diğer oyuncular hakkında henüz bir bilgi verilmedi.

2. elif Moderator

Bugün medyada yer alan haberlere göre dizide Adnan Menderes'i Mahir Günşiray canlandıracak. Adnan Menderes'i oynayacak olan Mahir Günşiray, İffet'ten aldığı 20 bin TL'yi ikiye katlayarak ücretini bölüm başı 40 bin TL'ye çıkardı. Menderes'in karısı Berrin Menderes rölü İclal Aydın'ın oldu. Belçim Bilgin Erdoğan ise, Menderes'in gizli aşkı Ayhan Aydan'ı canlandıracak..

Sayfayı Paylaş