Batık CHP Marşı

Konusu 'Karışık Şiirler' forumundadır ve ŞEHİT tarafından 3 Haziran 2008 başlatılmıştır.

1. ŞEHİT Guest

Kamera açıkmış, ben ne yapayım
    Çuvalladık halkım, unutma bizi!
    Cep telefonumu, nasıl kapayım
    Afalladık Halkım, unutma bizi !
    Kırk yıl geçti, olamadık iktidar
    Bu halk bize, niçin kulağın tıkar
    Hökümat seçimde ton balık tutar
    Kefalladık halkım, unutma bizi !
    Bankamız var, gastemiz var, hepsi var
    Kankamızsa, derinde çuval kadar
    Kaderim bu, her mevsimde yağar kar
    Ufalandık Halkım unutma bizi !
    Yüzerim, gezerim, her şey sezerim
    Kırk yıl geçse, ne bıkar ne bezerim
    Tahminlerde yanıldık, hep bîzarım
    Hep sallandık halkım unutma bizi ! Koruma altında, benim herşeyim
    Dört nalı buldum da, yoktur eşeğim
    Dünyada yok, yatacak bir döşeğim
    Yuvarlandık halkım, unutma bizi !

2. abdulkadir Well-Known Member

komik olmuş....sağol

3. ŞEHİT Guest

Komik Değil Aci Verici.ama Benim Için çok Komik.daha Bu Yaşadiklari Ne Ki .onlarin Başina Daha Neler Gelecek.görün Bakin.

Allah Onlara Doğru Yolu Göstersin Ki Hep Beraber Yola Devam Edelim..

4. EmRe Well-Known Member

komik olan chp değil komik olan chp yi bu hallere düşüren sözde Atatürkçü sözde aydın sözde kafaları herşeye basıpda taş üstüne taş koyamayan, sözde halkçı olup halktan tamamen kopuk olan partiyi işgal eden kendini akıllı görüpte kuş kadar aklı olmayan partinin en altından en üstüne kadar olan partizanlar...

5. ot-gu Genel Sorumlu

Gençler kendinize gelin Cumhuriyet Halk Partisi ile alay etmek Türklüğü ve Atatürk ü inkar etmek anlamina gelir diyeceğim ama bu sözde chp partizanları partiyide mahvetti Atatürkün anılarınıda yerle bir ediyorlar deyip sözü kesiyorum....

6. Sol_Barış Well-Known Member

aa yobazlar meydana çıktı ... tele kızlar:D yakında belli olcak dinlenilmişmi dinlenilmemişmi kimler dinleniyor yakında belli olacak haklandıklarını sanarak iyi artistlik yapıyorsunuz ama sonunuz yakın bunlar sizin boğulmamak için yaptığınız çırpınışlar o belgeleri düzenlemek akp için çocuk oyuncağı ;) ama yakında düzeltemeyeceğiniz birşey çıkacak ortaya;)

7. ŞEHİT Guest

..... Lüzumsuz Lüzumsuz Konuşuyosun.belgeleri Akp Düzenleyecek Turkcell Ve Türk Telekom Buna Sessiz Kalacak Haa.bütün Pisliğiniz Yavaş Yavaş Meydana çikiyor.daha çok Cikacak.o Pislikleriniz Sizi Nefessiz Birakacak...

Ha Chp Atatürkün Partisi.ben Sizden Daha Da Türküm..atatürkçülük Lafla Olmaz.ha Türkiyede Yüzde 55 Gibi Büyük Bi çoğunluk Akp Ye Oy Veriyor.yüzde19 Ise Chp Ye.o Zaman Sen Diyosun Ki Bu ülkenin Yarisindan Fazlasi Türk Değil.biz Sizden Daha çok Türküz.biz Osmanli Torunu Olduğumuzu Kabul Ediyoruz.ya Siz..çoğunuz Etmiyorsunuz.türklük Burdan Geçer.

Ha Bi şe Daha Diyim.chp Zamaninda Atatürkün Resimlerini Devlet Dairelerinden Kaldirmak Istiyordu.paralardan Kaldirmak Istiyordu.atatürkçülüğünüz Böyle Mi.siz Alişmişsiniz Atatürk Arkasindan Siyaset Yapmaya.oysa Siz Ne Atatürkçüsünüz Nede Türksünüz.siz Atatürküde Türklüğüde Sevmiyorsunuz.sevseydiniz Osmanli Torunlari Olduğunuzu Kabul Ederdiniz.
    şurda Hirant öldürüldü.hepiniz çiktiniz Bağirdiniz.hepimiz Hirantiz Hepimiz Ermeniyiz Diye.zaten O Partinin çoğunu Araştirsalar çoğusu Ermeniye çikar.siz Kendi Kültürünüze Sahip Olmuyorsunuz Ki Türk Olasiniz Türk Olarak Kalasiniz.bizim Osmanli Böyle Mi Yapiyordu.

1 Papa öldü Hristiyan Oldunuz,1 Hirant öldü Ermeni Oldunuz,10 Günde 50 şehit Verdik Hanginiz Türk Oldunuz Soruyorum?

Yazik Hepinize..

8. abdulkadir Well-Known Member

Başında İslam'ın beş emrinden biri olan Hacca gitmekle dalda geçen biri oldu mu ya da Peygamber Efendimiz'le (s.a.v) dalga geçen biri oldu mu elbette alay edilir.
    Ayrıca Türk olmak için illahada chp mi?

Chp diyorki niye iktidar olamıyoruz...Tabi olamazsınız..Halkın değerleriyle dalga geçtin mi halkta seni önemsemez.

9. ŞEHİT Guest

Sadece Bu Değil Ki Kadircim.bunlarin Daha Neleri De Varda Bilineni Yok.ille Böyle Kameraya Yansimasi Gerekiyor.bunlarin Daha Neleri Var Neleri.halkimiz Geçmişini Ne çabuk Unutuyor.

10. Sol_Barış Well-Known Member

yav şehit senden bişey ollmas abicim bu kafayla gidersen askere nah alırsın teskere:D:D diğeride hacca gitmekle dalgga geçmiş dio yok bilmem neymiş dio görende küfür etti sanacak sizin beyniniz bu kadar anlaşılan çoluk çocuğa laf anlat maya çalış burda zaten böceklerle muhatap olmam ama işte lanet olsun hayvan sevgim var;);)

11. ot-gu Genel Sorumlu

ben sosyal demokrat bir insanım...
    papa öldürüldü hıristiyan olmadım, hrant dink öldürüldü ermeni olmadım, hergün şehit verirken akp gibi suspus olmadım,ayrıca şehitlerimize kelle diyede hitap etmedim,

benim Türklüğüm ve Atatürkçülüğüm hakkında kimsenin haddine düşmez....

12. OrKuN Well-Known Member

batık CHP yerine batık akp olması lazımdı size daha uygun çünkü batmanıza fazla zaman kalmadı, hem batacaksınız hemde siyasetten yasaklanacaksınız,

akp zihniyetinin siyaset yapması sakıncalı siyaset beyni olan kişilerin yapabileceği bir iştir...imf den abd den, ab den alınan direktiflerle siyaset yapılmaz, kendi aklınız yokmuki ondan bundan medet umuyorsunuz, hiç mi tarih bilginiz yoktur sizlerin Türk ün Türk ten başka dostu olduğunu tarih yazmışmıdırki sizler onun bunun direktifleri ile siyaset yapıp ülke yönetimine kalkışıyorsunuz, onların direktifleri olsa olsa bu ülkeyi batırmak için olur, bunu ilk okula yeni başlamız çocuklar dahi bilirde sizler öğrenemediniz...

akp %47 deyip deyip durmasın bidaha nah alır o 47 yi,
    benzin 3.500 ytl olmuş, ekmek gramajı artırılmanın arkasına gizlenerek iki katından fazla zam görmüş, temel ihtiyaç ürünlerinin hepsine %100 den fazla zam gelmiş, işsizlik almış başını gitmiş, elektrik doğal gaz otomatik zamma bağlanmış oda yetmemiş ek vergiler getirilmiş, saymakla bitmez bunlar

13. GamZe Moderator

Şehit siz bu beyni yıkanmış kafanızla Yavuz sultan selim, Kanuni, fatih sultan Mehmet, Atatürk ün değil olsa olsa abdülhamit, damat ferit in torunları olursunuz

14. abdulkadir Well-Known Member

Utancından söylediklerini duymadın galiba ya da duymak istemiyorsun..
    Ya adam resmen alay ediyor neden chp nin iktidar olamadığı buradan anlaşılıyor..
    Ayrıca ağzı olan konuşuyor

15. abdulkadir Well-Known Member

Kardeş hiçbir Osmanlı Padişahı hain değildi.Osman gaziden tut vahdettine kadar hiçbiri hain değildi..
    Ayrıca eğer Abdulhamit vatan haini ise bu devleti 33 yıl nasıl ayakta tuttu.

16. Sol_Barış Well-Known Member

nah tuttu nerde tuttu kamil nerenle tarihi okuyosun anasını ağlattı tam bir mandacı olduk çok biliosunuz ya vahdettin miş:D ferit miş açında biraz tarih okuyon neler yapmışlar nasıl satmışlar görün .... ne dalga geçti kardeşim ne demiş bu kadar abarttılar sende bilmiosun allah bilir ne dediğini yaz sana okuyalım ne demiş...

17. abdulkadir Well-Known Member

Doğru konuş..
    Ayrıca ben tüm padişahları dedim sadrazamları demedim..Damat Ferit sadrazamdı...
    Asıl sen bir tarafınla oku..Herşey kitaplarda yazılı değildir..Kafanı çalıştır...

Al biraz oku...

Elmadağ Belediye Başkanı’nı ziyareti sırasında yanına gelen partili Mustafa Ünal'ın hacca gitme arzusu ile ilgili sözlerine alaycı bir üslupla, "Boş ver, Araplara para kaptırma" diye karşılık veren Sav’ın; Ünal’ın “80’e geldim. Bir ayağım çukurda…” şeklindeki sözlerine ise aşağılayıcı bir ifadeyle “Bakarsın orada Muhammed bırakmaz seni, buraya göndermez. Onun için sen yine şey yapma” cevabını verdi.

18. ŞEHİT Guest

Arkadaş Siz Ne Okuyosunuz.burada Doğrulari Yalan,yalanlari Doğru Ediyosunuz.adamin Hiç Bi ….. Den Anladiği Yok Gelmiş Padişaha Sadrazam Diyor.
    orda Ben Diyorum şöyle şöyle. Sadece Bildikleri Sizin Kafaniz Yikanmiş.Kimin Kafasinin Yikandiği Belli.kafasi Yikananlar Türklüğünü, Osmanli Torunu Olduğunu Kabul Etmeyenlerdir.daha Sadrazam Ne Padişah Ne Bilmiyor.bilenler Gibi Konuşuyor.
    ha Akp Bidaha Ki Seçime Doğru Nah Alir Yüzde 47 Yi.akp Daha Iyisini Hak Ediyor.doğru Alamaz Ama Yüzde 52 Alir.ha Siz Ne Olursunuz.biliyorsun Zaten Durumunuz Malum.battikça Batiyosunuz.yazik Bi De Atatürkün Adini Taşiyosunuz.
    orda Da Biri Diyor Ki şehitler öldürülürken Akp Gibi Sus Pus Olmadim.bu Operasyonu Kim Başlatti.kim Emri Verdide Terörist Siğinaklari Bir Bir Yikilidi..ha Sen üzülüyosun Onlar üzülmüyor.sen üzülüyosan Onlar Senin üzüldüğün On Kati üzülüyorlardir.chp Den Ne Zaman Böyle Kuvvetli Bir Sinir ötesiyle Ilgili Açiklama Geldi.eğer O Iktidar Olsaydi Kim Nilir Daha Kaç şehit Vermiştik.
    askere Gitmek..önemli Olan Bu Değil Ki.önemli Olan Orya Gidip Askerliği Yapmak.ah Bezdim ,ah Bu Askerlik Neymiş,ah Falan Vah Falan..önemli Olan Bunlari Söylemek Değil.bilmiyorum Gittin Mi Yoksa Asker Kaçaği Misin.ama Böyle Yapma .ya Dalga Geçmemeiş De Ne Yapmiş.diyo Ki Küfür Mü Etmiş. Sen Küfür Nolduğunu Saniyorsun.sen Ona Küfür Etmessin Ki Kendine Edersin.o Söz Küfür Etmekten Kötüdür.adam Güvenmiş Gelmiş şu ………… Ettiklerine Bak.sizin Ondan Yüzünüz Yerden Kalkmamiş.ha Senin Kafani Yikamişlar.konuştuklarini Bilmiyorsun.
    lanet Olsun Sanaki Insanlarla Muhattap Oluyorsun.git Seviyene Göre Insanlardan Seviyesi Düşük Mahlukat Dişi Canlilarla Muhattap Ol.senin Seviyen Sana Yakişan.bende De Lanet Olsun Ki Mahlukat Dişi Canlilarin Sevgisi Var.onlara Lanet Olsun.onlarin Yüzü Yerden Kalkmasin.

19. boikot Well-Known Member

Devrim şehidi uğur mumcunun yazısıyla siz kim oluyonuzda dalga geçiyonuz yobazlar.. Ulan müslüman ülkede islam misyonerliği yapılıyor. Sav az bile söylemiş ben olsam iktidara gelince camileri yıkıp meyhane açıcaz derdim yeter ne biçim iş bu be siz cumhuriyetin değerleriyle dalga geçerken atatürkle dalga geçerken bişiii olmuyoda üstelik savın sözlerinde öle hakaret içeren bişeyde yok..buna mı bozluluyonuz..

20. abdulkadir Well-Known Member

Sen kimsin gelmiş dalga geçiyor..Ne biçim müslümansın....
    Aramızda bir danimarkalı daha çıkmış..
    Sen biraz zor yaparsın..Unutmaki islam ümmeti var,biz var seni öyle bir hale getiririz ki görenlere ibret olur doğru konuş..

Senin gibi birini konuşturmayacaksın vereceksin bizlere bak o zaman gör ne oluyorsun....
    Önder sav ne demişki diyorsun ama halk bundan çok şey anladı..
    Diyarbakır gezisini hatırlamıyormusun..Halk ''chp'nin gelin bizi iktidar seçin demesine''yumurtayla domatesle cevap verdi...

Ayrıca cumhuriyetimizede Atatürk'ede biz sizden daha fazla sahip çıkıyoruz ..Senin gibiler koruyuculuğunu yapmasını istemeyiz....

Eğer sen camileri yıkıp meyhane yapacaksan sa biz de bütün kiliseleri özelliklede Ayasofya'yı cami yapacağız ....

Yeter be artık susun nedir bu düşmanlığınız....

Sayfayı Paylaş