Bası Bob Marley Sözleri Türkçe Çeviri

Konusu 'Diğer Mesajlar' forumundadır ve Seçkin tarafından 3 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Seçkin Well-Known Member

* Dünyanın en güzel ritmi; onun senin için çarpan kalbidir..

* Artık hep hayal ettiğimiz yeni bir başlangıcı değil; Hiç düşünmediğimiz mutlu bir sonu istemeliyiz.

* Düşmanından çok dostundan sakın ! Çünkü dostluk biterse; Sana nasıl zarar verebileceğini en iyi dostun bilir sadece.

* Gördüğünü herkes sever, Sen onda kimsenin görmediğini bulacaksın. Eğer gerçek aşk istiyorsan; ten'e değil, kalbe dokunacaksın.

* Hayatımda kimse yok; ama sorun değil. Çünkü sen aşkı basitleştirenlerden birisin, bense yalnızlığın hakkını verenlerden.

* Mutlu mu olmak istiyorsun? Kimseden bir şey bekleme..

* Sevgilin olabilecek birçok insan olabilir ; Fakat sevdiğin olabilecek insan bir tanedir...

* Her tesadüf bir başlangıçtır. Finali sen oynarsın , perdeyi kader kapatır...

* Sen kim oluyorsunda benim yaşadığım hayatı yargılıyorsun? Ben mükemmel değilim ve olmak zorundada değilim! Parmağın ile beni işaret etmeden önce ellerinin temiz olduğuna emin ol!

* Kendi kendime konuştuğum kadar ,kimseyle konuşmuyorum . Sebebi delilik değil , sadece bilirim ki insanı sadece en iyi kendi dinler..

Sayfayı Paylaş