Babaya Sevgi Sözleri

Konusu 'Diğer Mesajlar' forumundadır ve Seçkin tarafından 4 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Seçkin Well-Known Member

Adettir; babanın topladığını oğlu saçar.

Ailemin reisi, büyük aşkım. Babalar günün kutlu olsun.

Ailemizin yıkılmaz direği babamıza sevgilerimizle.

Ana Baba ocağı; Kışın o evin ocağında odun yanmasa da üşümezsiniz... Çünkü orada sizin için yanan yürekler vardır, bunu hissedip üşümezsiniz..

Annemle babamı çok kıskanıyorum, asla onlarınki kadar mükemmel bir çocuğum olmayacak.

Aşkınızın kırıntılarından bile olsa, Nasiplenmek için bekleyişteyim. Yerine göre size köle, Yerine göre efendiniz, Bazen kızdığımda bir aslan, Kızdığınızda süt dökmüş bir kedi, Hüzünlerinizde şefkatli bir baba,

Babalar ne görülmeli ne de duyulmalıdır. Bu, aile hayatının tek gerçek temelidir.

Babanın faziletleri, çocukların servetidir.

Babanın gizlediği şey, oğulda açığa çıkar.

Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi, bu gün sadece senin.

Barışta oğullar babalarını, savaşta babalar oğullarını gömer.

Bilir misiniz babalar kızlarına ellerini uzatırsa, kızlar onu cehenneme kadar takip eder.

Bir baba yüz evlada bakar da, yüz evlat bir babaya bakamaz.

Bir baba yüz öğretmene bedeldir.

Bir babanın çocukların yapabileceği en büyük iyilik onların annelerini sevmektir.

Biz bir aileyiz. Biz güzel bir aileyiz. Bunu yıkmaya senin gücün yeter mi sanıyorsun? Dokunma artık aileme! Dokunma çocuklarıma! Dokunma oğluma! Dokunma gelinime!

Bizim bugünlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz babamızın babalar günü kutlu olsun.

Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Babalar günün kutlu olsun.

Dünyanın en yakışıklı babasına, turkeyarena seni çok seviyoruz, babalar günün kutlu olsun.

Elmas gerçek mahiyetine ışıkla beraber kavuşur,sevgiyle bakılan kalplerde böyledir.Dünyanın en zengin ve mutlu insanları sevgiyle bakabilenlerdir...

En kötü babalar kimlerdir bilir misiniz? Gençliklerinde yaptıklarını unutanlar.

Erkek olmak doğuştan gelen bir alın yazısı olsada, adam olmak her erkeğe nasip olmuyor.

Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolu sevgi ve saygılarımla. Babacığım bir günümde değil her günümdesin.

Evlatlarını sevmeyen babalar olabilir; ama, torununu çıldırasıya sevmeyen dede olamaz.

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Babalar günün kutlu olsun.

Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim sevgili babam.

Huzur ve dert ortağım babalar günün kutlu olsun. Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum baba.

İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Babalar günün kutlu olsun.

İnsan, babasına borçlu olduğu saygıyı, ancak baba olduğu zaman duyar.

İyi dostlar yıldızlar gibidir. Onları her zaman göremezsiniz ancak orada olduklarını hep bilirsiniz.

Kalbi sevgi dolu, sevecen, cömert, kibar, kucağı sıcak, anlayışlı, şefkatli. Bu vasıfların tümünü taşıyan tek erkek. Ben ona baba diye sesleniyorum. Benim için dünyadaki en özel erkek! Babalar günün kutlu olsun canım babacım.

Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, turkeyarena yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacım. Babalar günün kutlu olsun.

Önceden bilmezdim bi kelimenin bu kadar dile ağır gelebiliceğini taki babamı yitirene kadar.

Sadece hayat veren değil, hayat verip hak eden, baba adını taşıyabilir.

Sen dünyanın en iyi babasısın. Seni çok seviyorum canım babam. Babalar günün kutlu olsun babacım.

Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç verirsin. Babalar günün kutlu olsun.

Sen olmadan ben asla varolamam baba. Seni seviyorum. Babalar günün kutlu olsun canım babam.

Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacım.

Sevgili babacığım gurbet uzak olsa da sevgin o kadar yakın ki bilmelisin ellerinden öperim sevgiler babalar günün kutlu olsun.

Sayfayı Paylaş