Aziz Yıldırımdan Taraftara Mektup

Konusu 'Spor Gündem' forumundadır ve EmRe tarafından 22 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

1. EmRe Well-Known Member

Duygusal bir mektupla sarı lacivertlilere seslenen Aziz Yıldırım, “geçiş sürecinden sonra yokum” diyerek başkanlığı bırakacağı mesajını verdi.FENERBAHÇE Başkanı Aziz Yıldırım, Metris Cezaevi’nden sarı lacivertli camiya gönderdiği mektupta, başkanlığı bırakacağının sinyalini verdi. Sarı lacivertli kulübün resmi sitesinden yayımlanan mektupta duygusal ifadeler kullanıldı. Yıldırım, mektubunda Fenerbahçelilere özetle şöyle seslendi:
    Hep “Bir farkım” oldu.
    Devamı aşağıdaki mesajda...

2. EmRe Well-Known Member

* Ben Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı. 1952 yılında Diyarbakır Ergani’de doğdum. Bu ülkenin insanıyım. İnşaat mühendisiyim. Spor sevdalısı, ama daha da fazla Fenerbahçe sevdalısıyım. Betondan da, futboldan da anlamam ondandır...
    * Ben evlatlarımın hepsini ismen tanırım, nereden geldiklerini, nasıl sporcular olduklarını bilirim. Ben hepsinin akıttıkları helal terin, kazandıkları her başarının kefiliyim, hamisiyim...
    * 1990’dan bu yana kulübüme hizmet ettim. 1998’de “bir oy” farkla seçimi kazanıp başkan oldum. Herkesten de “bir farkım” oldu hep, çünkü ben F.Bahçe’yi herkesten çok, canımdan, hayatımdan, kendimden çok sevdim...
    * Sevenim de çok oldu sevmeyenim de. Beni kendilerine benzetemeyenler beni eğip bükemeyenler nefret etti benden. Kimsenin adamı olmadım, sadece Fenerbahçe’nin Başkanı, Fenerbahçe’nin adamı oldum...

Sayfayı Paylaş