Aziz Yıldırım'dan Önemli Açıklamalar

Konusu 'Spor Gündem' forumundadır ve Balako tarafından 9 Ocak 2012 başlatılmıştır.

1. Balako Well-Known Member

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, tutuklu bulunduğu Metris Cezaevi’nden, TV8’de yayınlanan ‘Her Şey Futbol’ programının yorumcusu Faik Çetiner’e açıklamalarda bulundu. İşte o konuşmanın satırbaşları:

- Hani sözde beni kurtaracaklardı. 6222'de değişikliğe gidildi. Bu Aziz Yıldım'ı kurtarma operasyonu denildi. Bunu konuşanlar şimdi neden yorum yapmıyor,

- Altı aydır tutukluyum. Bu iddiarame bizi beraat ettirir. Bildiğim tek şey birilerinin bizim için düğmeye bastığı. Maçlarda şike var diyorlar. Maç sahada olur. Bir tek futbolcu tutuklu değil. Bir tek Bülent Uygun var. O da teknik direktör.

- 3 maç için tarlalar sürüldü deniyordu. İddianamede tarlalar 1'e inmiş, sürülen 2 tarlaya ne oldu?

- Hani 19 maçta şike vardı. İddianamede 6 maç buhar oldu. Bunu anlayan varsa bana da anlatsın.

- 58. madde değişmemeli. Bunu bizi kurtarma opearasyonu olarak görüyorlar. 50 yılın faturasını bize çıkaramazlar.

Galatasaray’a destek verdim

Türk Telekom Arena’nın yapılması aşamasında Galatasaray’a destek verdim.

Bunu Başbakanımıza söyledim, kendisini de bir toplantıda dile getirdi.

Yani stadın yapımına engel olmaya çalışmadım.

Başbakan Erdoğan Türkiye’nin şansıdır. Benim onunla problemim olduğunu söyleniyor. Bunun gerçekle alakası yok.

Başbakan ile aramıza kimse giremez

14 Şubat günü Türkiye’yi sallayacağım. Kimsenin söyleyemedikleri Aziz Yıldırım söyleyecek sonra herkes şapkasını önüne koyup bir kere daha düşünecek

Sayfayı Paylaş