Aynı yaştamidur?

Konusu 'Sohbet' forumundadır ve BuLuT5 tarafından 4 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

1. BuLuT5 Well-Known Member

Temel yaşlanmış ve sol ayağı devamlı ağrımaya başlamıştır. Ağrılara dayanamayan Temel günün birinde doktora gitmiş :
    -Eyi çünler toktor pey.
    -Buyrun size nasıl yardımcı olabilirim.
    -Pir şiçayetum vardur.
    -Anlatın sizi dinliyorum.
    -Haçan pubenim sol ayağım tevamli olarak ağrımaktadır.
    Temeli kısa bir süre inceleyen doktor teşhisini koyar.
    -Efendim sizin sorununuz yaşlılıktan meydana gelmektedir. Yani ayağınızda romatizma vardır. Doktorun bu teşhisini duyan Temel :
    -Ula toktor pey madem öyle diyeysunuz ama penum sağ ayağım hiç ağrımıyor o da öbür ayağımla aynı yaşta teğil midur.

2. BuLuT5 Well-Known Member

IŞiĞi GÖren Gelİyor
    Adamın karısı hamileymiş.Bir gece yarısı sancılanmış.Çağırılan ebe tam doğuma başlarken elektrikler kesilmiş.Adamcağız mecburen fener tutarak doğuma yardımcı oluyormuş.
    Nihayet bebek sağlıkla doğmuş.Ancak ebe bakmış bir bebek daha geliyor.Onu da doğurtmuş.
    Bitmemiş ardından bir tane daha..
    Adam derhal feneri söndürmüş.Ebe;
    -Ne yaptın,yak şu feneri!..
    -Olmaz ebe hanım,baksana ışığı gören geliyor!..

3. BuLuT5 Well-Known Member

Temel, italyan sirkinde timsahların gösterisini izliyormuş. Timsah terbiyecisi sopayla timsahın kuyruğuna vurur vurmaz timsah kuyruğunun üzerinde havaya kalkıyor ve dans ediyormuş, yaşlı adam aynı sopayla timsahın sağ arka ayakları ve sol ön ayaklarına da vuruyor, o nereye vuruyorsa timsah o tarafa doğru dans ediyormuş.
    En sonunda adam timsahın kafasına sertçe sopayla vurmuş ve timsah ağzını sonuna kadar açmış, adam da hemen kolunu timsahın boğazına kadar sokmuş, bir yandan da devamlı sopayla timsahın kafasına vuruyormuş ama timsah da hıç ağzını kapatmıyormuş.
    Bu tehlikeli gösteri bittikten sonra yaşlı adam salona dönmüş ve seyircilere sormuş :

temelin işleri yaw

"İçinizde buna cesaret edecek biri var mı acaba?"

Salonda çıt çıkmamış, adam cesareti olana büyük bir para ödülü vereceğini söyleyince Temel yavaşça parmak kaldırmış ve şöyle demiş :

"Ben deneyeceğim ama kafama o kadar çok vurmak yok tamam mı?"

Sayfayı Paylaş