Aykut Kocaman İstifa Etti İşte Tüm Detaylar

Konusu 'Spor Gündem' forumundadır ve ot-gu tarafından 29 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. ot-gu Genel Sorumlu

Aykut Kocaman yine istifa etti bu kaç oldu bakalım bu sefer aldığı kararın arkasında duracak mı?

Bu 3. kez istifa edişi
    Aykut Kocaman, Fenerbahçe'de görev yaptığı süre içerisinde daha önce de 2 kez istifa etmiş, kulüp başkanı Aziz Yıldırım ve futbolcuların ısrarları ile görevine geri dönmüştü.

Yönetim istifayı kabul etti
    Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman istifasını yönetime sundu. Yönetim istifayı kabul etti. Kocaman ve Yıldırım arasında nedeni bilinmeyen bir gerginlik yaşandığı ve Kocaman'ın "Artık yoruldum, bırakıyorum" dediği öğrenildi.

İstifanın asıl sebebi
    Edinilen bilgilere göre Kocaman, transferde alınmasını istediği 2 oyuncu konusunda yönetimle ters düştü ve bu anlaşmazlık da istifayı getirdi.

Aykut Kocaman'ın "Bırakıyorum" kararının ardından Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi ve iş adamı Abdullah Kiğılı ile birlikte Aziz Yıldırım'ın kardeşi Ali Yıldırım'ın da istifa ettiği öğrenildi.

Aziz Yıldırım: "Ne istifası ikisinide ben kovdum"
    Kocaman'ın istifasını kabul eden Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın ise bu yaşananların ardından çok sinirlendiği ve yakın çevresine "Ne istifası... İkisini de ben kovdum" dediği öğrenildi.

Bu karar öncesinde Şampiyonlar Ligi finalini izlemeye Londra'ya giden Aykut Kocaman'ın burada Aziz Yıldırım'la arası bozuk olan kardeşi Ali Yıldırım ile buluşmasının Başkan'ı sinirlendirdiği ve tranferlerde fikir birliği bulunamaması sebebiyle Aykut Kocaman'ın görevi bıraktığı öğrenildi.

Sayfayı Paylaş