Ay Tutulması Hangi Burçları Etkiliyor

Konusu 'Astroloji ve Burçlar' forumundadır ve EjjeNNa tarafından 5 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. EjjeNNa Administrator

Ay Tutulması Hangi Burçları Nasıl Etkiliyor

KOÇ: Dolunay, ilişkileriniz, ortaklıklarınız, sosyal hayattaki kimliğinizle ilgili bazı gelişmeleri hızlandırabilir ve ilişkilerinizle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Aşk ve çocuklarla ilgili şanslı bir dönemdesiniz.

BOĞA: Dolunay ile birlikte günlük yaşamınızda, iş ve çalışma koşullarınızda, sağlığınızda bazı hızlı gelişmeler olabilir. Günlük rutinlerinizi düzenleyebilir, çalışma saatlerinizi değiştirebilirsiniz. Evcil hayvan beslemeye başlamanız da mümkün.

İKİZLER: Dolunayda aşk, flörtler, eğlence, organizasyon ve çocuklarla ilgili projeleriniz hızlanabilir. Sanat ve yaratıcılık gerektiren konularda yeteneklerinizi kullanabilir, sosyal yaşamda dikkat çekebilirsiniz. Genel olarak şanslı bir dönemdesiniz.

YENGEÇ: Dolunay, eviniz, yaşadığınız yer, aileniz ve ebeveynleriniz ile ilgili konuları hareketlendirebilir. Ev içi tadilat, taşınma, emlak kiralama, alım, satım gündeme gelebilir. Evde çalışacağınız bir iş fırsatı karşınıza çıkabilir.

ASLAN: Dolunay ile birlikte yakınlarınız, kardeşlerinizle ilişkiler, iletişim, bilişim, eğitim ve ticari faaliyetleriniz yoğunlaşabilir. Gelecek hedeflerinizi şekillendirecek gelişmeler yaşayabilir, iş, eğitim ve seyahat fırsatları ile karşılaşabilirsiniz.

BAŞAK: Dolunay ile birlikte maddi durumunuz ve gelir kaynaklarınızla ilgili değişimler ve yenilikler söz konusu olabilir. Yeteneklerinizi değerlendirebileceğiniz yeni kazanç imkanları karşınıza çıkabilir.

TERAZİ: Dolunay ile birlikte yaşamınız ve kendinizle ilgili önemli farkındalıklar kazanabilirsiniz. İlişkilerle ilgili alacağınız kararlar hayatınızın yönünü etkileyebilir. İşbirlikleri, arkadaşlar ve sosyal çevrenizde sürpriz gelişmeler olabilir.

AKREP: Dolunay bilinçaltınıza ve gizli konulara ışık tutabilir, hayatınızda farkında olmadığınız bazı kavramlarla karşılaşabilirsiniz. Bu dönemde hayalgücünüz ve manevi duygularınız çok yoğunlaşabilir. Şifa, tedavi, yardım ve ruhsal çalışmalar için uygun bir dönemdesiniz. Bağımlılıklarınızdan kurtulabilirsiniz.

YAY: Dolunay hayaller, umutlar ve arkadaşlıklar evinizde meydana gelecek. Üzerinde çalıştığınız bir iş projesi sonuçlanabilir önemli bir dileğiniz gerçek olabilir. Uluslararası konular, eğitim, hukuk alanında Jüpiter sürpriz fırsatlar karşınıza çıkarabilir.

OĞLAK: Dolunay Kariyer yaşamınızda iş değişimi, terfi, atama, yer değişikliği gibi bazı dönüşümlere neden olabilir. Toplum önünde dikkat çekebilir, hedeflerinize ulaşabilirsiniz…Gayrimenkul ve miras gibi maddi içerikli kavramlarda hızlı gelişmeler olabilir.

KOVA: Dolunay, yüksek öğrenim, yurtdışı, medya, yayıncılık ve hukuksal konularda önemli haberler getirebilir. Uzakta olan, bir süredir görmediğiniz arkadaşınız veya yakınınız ile görüşebilir ya da siz seyahate gidebilirsiniz.

BALIK: Dolunay, hisseli paralar, kredi, prim, miras, sigorta vb. konularda hızlı gelişmelere imkan verebilir. Bu dönemde işiniz ve kariyeriniz için gerekli maddi desteği bulmanız mümkün olabilir. Sağlık veya estetik amaçlı harcamalar yapabilirsiniz.hatlerde trafikte riskli hareketlerden uzak durmalıyız.

Sayfayı Paylaş