Avon Kullananlar ve Avon Kullanıcı Yorumları

Konusu 'Kozmetik Ürünleri' forumundadır ve KaraMelek tarafından 25 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

1. KaraMelek Well-Known Member

Avon Kullananlar ve Avon Kullanıcı Yorumları
    Avon ürünlerini kullanan arkadaşlar deneyimlerinizi ve yorumlarınızı burda paylaşabilirsiniz.

2. EmRe Well-Known Member

avonun rujları ve ojeleri güzel ama diğer ürünlerini sevmiyorum özellikle fondoteni alerji yaptı cildimde kullanamadan attım

3. SeçiL Well-Known Member

Avon sağlık bakanlığından onaylımı arkadaşlar, yok diye duydum ben ama ne derece doğru bilmiyorum

4. ot-gu Genel Sorumlu

parfüm almıştım memnunum ama traş jeli yok böyle bişey 2 yıl olmuştur alalı hala duruyor çünkü kullanmıyorum :) sadece suyla traş olmakla o jel ile traş olmak arasında çekeceğin acıda az bir fark vardır.

5. Aylinn Well-Known Member

Avondan vucut losyonu almıştım güya sıkılaştırıcıymış ne etkisi var ne de hoş bi kokusu yani kandırıldım motz

6. Dila Well-Known Member

avon kataloğu görünce dayanamıyorum kullanıyım kullanmıyım kampanyada ne var alıyorum, ev avon ürünleriyle doldu valla özellikle parfümleri çok güzel ama bazıları hemen uçuyo

7. Ayşe Melek Well-Known Member

avon bence iğrenç bir marka alacak olanlara asla tavsiye etmem. çok daha kaliteli ve sağlıklı ürünler var piyasada onları kullanın derim.

8. Misafir Guest

avonun yeni forawey parfümünü aldım iğrençti çok kötü kokuyor kimseye tavsiye etmiyorum kaliteyi düşürmüş

Sayfayı Paylaş