Avon Imperfect-Erkek Parfümü

Konusu 'Kozmetik Ürünleri' forumundadır ve Pelin tarafından 9 Kasım 2008 başlatılmıştır.

1. Pelin Super Moderator

Imperfect

Dayanılmaz erkeğin parfümü...I’mperfect

Bergamut, hurma ve mandalinanın, beyaz çay, çilek, himalaya miski ve amber karışımlarının bir araya gelmesiyle etkileyici kokusuna kavuşan I’mperfect EDT ile erkekler kendilerini her zamankinden daha etkileyici hissedecekler.
    www.turkeyarena.com

2. mecay Well-Known Member

hissedecekler yetmez ki pelin sen bir karşı cins olarak yorumlasan daha ii olurdu bence parfümün kokusunu duydu isen tabiki

3. ot-gu Genel Sorumlu

firmanın kendi tanıtım yazısı mecay orası, kullanan veya herhangi bir şekilde bilen kişi kendi yorumunu yapabilir tabi, pelin bölüm sorumlusu olarak her firmanın ürününü araştırıp konu açmakla sormludur ;)

4. mecay Well-Known Member

ii olur bu kullanan yorumları veya deişik birşeyler yapıpta en ii erkek parfünü vve bayan pürfümü için bir açık arttırma (oylama gibi bişi yani) yapsak hangisi gelir diye

çünkü benim parfümüm bitmek üzere yenisini alacamda ne alsam diye kara veremedim de :D

5. GamZe Moderator

ben avon parfümlerini asla önermem parana yazık olur valla, hiç kalıcı değil anında uçuyo

6. yagmur Well-Known Member

evet bende avon summer white parfüm almıştım nerdeyse şişeyi üstüme boşaltıyordum ama kokuyu ben bile hissetmiyordum artık avon kullanmıyorum zaten kaliteyi çok düşürdü

7. EmRe Well-Known Member

bende avondan percive aldım memnun kaldım, parfümlerinden pek dilim yanmadı ama traj jeli almıştım bikeresinde berbattı hala duruyo çünkü kullanmıyorum.

8. asi şeytan New Member

arkadaşlar eğer avonun gözde parfümlerini bilmiyosanız lütfen yorum yabmayın ungaro fever ungara by reesewitherspoon bond girl spotlight cristian lacroix rouge bali bilir for away kokularını denediniz mi bunlar en gözde parfümlerdir kokuları uzun süre kalıcıdır ayrıca avondan alınan parfümlerin edp olmasına dikkat edin uzun süre kalıcı olan parfümler edpdir erkek parfümü olaraksa chiristian locroix noir patric dempsey ungaro erkek en önemlisi full speed aromadisiac for him perceive bayanlar için ayrıca true glow ve timeless gerçekten güzel ve kalıcı parfümler ince hoş koku içinse make me wonder süper bi parfüm ayrıca baylar kampanya 6da çıkan true force yi denemeliler kampanya 6da kokusu var pişman olmıcanıza eminim ciao

9. yagmur Well-Known Member

arkadaş galiba avonun disbiritörlüğünü yapıyor :D

10. Aylinn Well-Known Member

christian lacroix kullanıyorum çokta memnunun

Sayfayı Paylaş