Audi R8

Konusu 'Audi' forumundadır ve oguzturk tarafından 14 Aralık 2007 başlatılmıştır.

1. oguzturk Administrator Staff Member

Yeni süper otomobille tanışın

R8 nefesinizi kesmek için yapıldı. Audi’nin öncü tasarımcıları gerçek bir şaheser ortaya çıkarmak için yarış teknolojisinin geleceğe dönük yapımın ve lüks inceliğin sınırlarını zorladılar. R8’in özellikleri arasında ortaya yerleştirilmiş, yüksek devirli bir V8 benzinli motor, Audi uzay kafesi (ASF) yapım şekli, önde ve arkada çift üçgen kollu süspansiyon ve quattro dört tekerden çekiş sisteminin stabilitesi var.

Tasarım

Alçak ve geniş R8 sadece tek bir şey bekleyerek yola eğilir: sürücünün komutu ile ileriye doğru atılmak.
    Spor bir otomobilin oranlarına uyarlanmış olan Audi’nin tek parçalı ızgarası, renk zıtlığı oluşturan yan çıtalar (opsiyonel olarak Oksijen Gümüşü veya Karbon Sigması olarak bulunmaktadır), LED arka lambalar ve gündüz farları... bu sizin nefesinizi kesmek için tasarlanmış bir otomobildir.

Performans

Yeni Audi R8 nesiller boyunca şereflendirilmiş klasik spor otomobillerin fütüristik yapısı, şanzımanı ve süspansiyon teknolojisinin en iyisinin mihenk taşlarını birleştirir. Bunların hepsi sadık quattro dört tekerlekten tahrik sisteminin güvencesi ile güçlendirilir.

Teknoloji

Audi R8, yarış teknolojisi ve belirgin Audi tasarımı, lüks sürüş konforu ve inanılmaz performansı ile yeni tip bir otomobildir. Safkan bir spor otomobilin tasarım ve performansı ile “Teknoloji ile bir adım önde” sloganına sahip bir markadan beklediğiniz tüm fonksiyonelliği ve teknolojiyi bir araya getirir.

Güvenlik

Audi R8 gibi son derece sportif otomobiller canlılığın sakinlik ile dengelemesine ihtiyaç duyar. Üstün güvenlik sunan standart özellikleri sayesinde bunu fazlasıyla başarır: Geniş ölçüler, havalandırılmış frenler; ESP 8.0 elektronik stabilite programı; enerjiyi emen bölgeler tarafından ve çeşitli elektronik destek sistemleri ile kuşatılmış sağlam yolcu hücresi.

360 derece dış görünüm için tıklayın
    360 derece iç görünüm için tıklayın

2. oguzturk Administrator Staff Member

3. desayamu Well-Known Member

audi tek istediğim araba

4. seckinyd Well-Known Member

bayılıyorum ben bu arabaya yaaa istiyorum bu arabadan 250.00 eurodan başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor benim 100 eurom olduğuna göre alıcam yakında bu arabayı :D:D

5. ShaDow_19 Well-Known Member

Tek kelimeyle MükemmeL.. Güzel Paylaşım tşkrler..

6. seckinyd Well-Known Member

Bu araca hastayım ben yaa 8 silindir motoru 420 beygir güç üretiyor 4.200 litrelik motoru motor seçeneğine göre 420 Nm torktan başlayarak çeşitli seçeneklere sahip :D:D

7. ŞEHİT Guest

Hayalimdeki Arabalar Audi Be Woswagen Bunlarda Süper

Sayfayı Paylaş