Atauzem Dilekçe Örneği

Konusu 'Hukuk Rehberi' forumundadır ve EmRe tarafından 17 Şubat 2012 başlatılmıştır.

1. EmRe Well-Known Member

Atauzeme Gönderilecek Dilekçe Örneğidir

Atauzem Dilekçe Örnek 1

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ
    UZAKTAN EĞİTİM UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜNE
    ERZURUM

Sayın Atatürk Üniversitesi Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (Atauzem) Müdürlüğü Yetkilileri, aşağıda açık bilgileri bulunan lisans tamamlama 1. Sınıf öğrencinizim. yeni öğretim yılında izleyeceğimiz eğitim politikalarımıza ve bu yolla da lisans tamamlama sisteminizin iyileşmesine katkıda bulunmak amacıyla, aşağıya birkaç öneri eklemiş bulunmaktayım.
    Sizlerden ricam bu önerileri hem çalışıp hem okumak zorunda olduğumuzu ve işlerimizin yanında başka ek sorumluluklarımızın da bulunduğunu unutmadan değerlendirmenizdir.
    Şimdiden teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

2.EGiTiM VE ÖGRETiM YILI iCiN:
    1. Derslerin yüklenen sunumlarında gerek konu anlatımlarında gerekse bölüm sonu sorular da bir çok hatalar mevcuttu, önümüzdeki yıl yüklemeler ya da kayıtlar esnasında derslerde oluşabilecek yanlışların biz size geri bildirim verdiğimizde düzeltilerek tekrar yüklenmesini,

2. ikinci eğitim ve öğretim. yılı için Derslerin mp3 formatında da yüklenmesi ve derslerin kitaplarının da olması

3. Önümüzdeki sene yapacağımız staj eğitiminin süresi,yerleri ve formatı hakkında şimdiden net bilgilerin verilmesini,

4. geçme ve diploma not ortalamasının % 64’den %50ye indirilmesini

5. mümkünse her dersin videolarla da desteklenmesi bu eksikliği özellikle TBT dersinde çok hissettik.

.... / …. / 2010
    İmza
    Adı ve Soyadı
    Adı Soyadı :
    T.C. Kimlik No :
    Öğrenci No :
    Telefon No :
    E-Mail :

E-Mail :

Atauzem Dilekçe Örnek 2

Sağlık Bakanlığı'na
    ANKARA

Sağlık Bakanlığı'nda ........ yılından bu yana görev yapmakta olan bir hemşireyim......tarihinde önlisans programından mezun oldum ve o zamandan bu yana lisans tamamlama hakkımızın verileceği günü ben diğer çalışma arkadaşlarım bekledik.Bu sene bu hayalimiz gerçek oldu.Bakanlığımız ve Atatürk Üniversitesi arasında imzalanan bir protokol neticesinde 2010-2011 öğretim yılında başlatılan Atatürk Üniversitesi Uzaktan Öğretim Sistemi Hemşirelik Lisans Tamamlama Programina kayıt yaptırdım. Atatürk Üniversitesi Uzaktan Eğitim Sistemi ile Hemşirelik Lisans Tamamlama ilk kez bu yıl uygulanmakta olduğundan yılın başından bu yana eğitim sisteminde okuma hayatımızı zorluğa sokan ve yıllar sonra tekrar okul stresi yaşamama neden olan aksaklıklar ve yanlışlar meydana geldi.Bu konuda verilebilecek sayısız örnek mevcuttur.Okul yönetimine önümüzdeki dönem ve yıllarda aynı hataların tekrarlanmaması ve eğitim sisteminin iyileştirilmesi amacıyla önerilerimi ve şikayetlerimi içeren bir dilekçeyi sundum. Üzerinden epey zaman geçmesine rağmen okul yönetimi tarafıma konuyla ilgili hiçbir geri dönüş yapmadı. Sağlık Bakanlığının bu anlamda başvuruların değerlendirilebileceği ve kendimi ifade edebileceğim yer olmasından dolayı en son olarak derdimi size anlatabileceğim aklıma geldi.Şimdiden ilginize teşekkür eder,çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim .

….. / …. / 2011

İmza
    Adı ve Soyadı

Adı Soyadı :
    T.C. Kimlik No :
    Öğrenci No :
    Telefon No :
    E-Mail :
    EKLER

Gönderilecek adresler:

Adres:
    Atatürk Üniversitesi,
    Uzaktan Eğitim Uygulama ve
    Araştırma Merkezi Müdürlüğü
    25240, Erzurum
    E-mail:helitam@atauni.edu.tr
    Fax: 0 442 236 04 45

posta fax ve mail olarak göderdikten sonra telefonla sürekli atauzemi arayip isteklerimizin takipcisi ve israrci olalim
    Telefon:
    Çağrı Merkezi: 0442 231 56 00-01
    Öğrenci İşleri: 0442 231 56 02

Sayfayı Paylaş