Atatürk'ün Hayatının Kronolojik Sıralaması İngilizce

Konusu 'Soru-Cevap' forumundadır ve Misafir tarafından 8 Mart 2011 başlatılmıştır.

1. Misafir Guest

AtatürK'ün hayatının kronolojik sırası ingilzce olarak verebilirmisiniz lütfen...

2. BaRıŞ Well-Known Member

3. Misafir Guest

Atatürkün hayatından 40 cümleyi ingilizceye çevirin lütfen.

4. GamZe Moderator

Hemen bir üstteki mesajda erciyes kullanıcı nikli arkadaş konuyu vermiş orda hazır ingilizce olarak yazılmış hali mevcut. Sadece linkler misafirlere kapalı olduğu için konunun linkini görememişin. Üye olup bu konuya bak.

5. Misafir Guest

atatürkün hayatnın ingilizce olarak kronoloji sıralamasını istiyorum

6. BaRıŞ Well-Known Member

Arkadaşlar üye olup 2. mesajda verdiğim linkten bulabilirsiniz.

7. Misafir Guest

Artık araya araya adını bilmediğim site kalmadı. Lütfen Atatürk'ün Hayatı'nın kronolojik sıralamasını İngilizce yazabilir misiniz?

Not: Google Translate'den çevirmeyiniz.

8. ot-gu Genel Sorumlu

Bu konunun ilk sayfasındada verilmiş ama tekrar burayada yazıyorum. Üye olarak aşağıdaki linkten bakabilirsiniz. Ayrıca Google çevirisi değil.

Atatürk's Life / Atatürk'ün Hayatı, The Founder of Turkey
    He was born in 1881 (probably in the spring) in Salonica, then an Ottoman city, now in Greece. His father Ali Riza, a customs official turned lumber merchant, died when Mustafa was still a boy. His mother Zubeyde, a devout and strong-willed woman, raised him and his sister......

Devamı için aşağıdaki linke tıklayınız.
    http://www.turkeyarena.net/turkeyar...e-ataturkun-hayati-the-founder-of-turkey.html

9. Misafir Guest

ingilizce ataturk kronoloji ama gecmiş zaman

10. OrKuN Well-Known Member

geçmiş zaman derken yanlış yazdınız sanırım. Arkadaşların vermiş olduğu linklerden istediğiniz konunun tüm metnine ulaşabilirsiniz.

11. pisikopat New Member

bana atatürkün hayatının ingilizcesi lazım nereden bulabilirim yardımcı olun

12. ot-gu Genel Sorumlu

Burdan bakabilirsiniz, google tercümesi değil.

Sayfayı Paylaş