Asus N10 Serisi Notebooklar (gaming netbook)

Konusu 'Donanım' forumundadır ve EmRe tarafından 1 Mart 2009 başlatılmıştır.

1. EmRe Well-Known Member

Merhaba arkadaşlar...
    Uzun süredir netbook almayı düşünüyorum. Araştırma yaparken Asus N10 serisiyle karşılaştım. Notebook sınıfına girmesine karşın, gerçekten ufak boyutlara sahip (adı gaming netbook olarak da geçiyor). Beni cezbenede yönü hardisk kapasitesinin büyüklüğü, 2gb ram, ekran kartı olarak nVidia 9300gs kullanılmış olması ve tabiki aşırıya kaçmayan fiyatı oldu (yurt dışında 700$ civarıydı ve sanırım harici optik sürücü de pakete dahilmiş), fakat bu seriyi çok beğenmeme rağmen Türkiye'de satan online bir mağaza bulamadım. Türkiye'ye gelip gelmeyeceği konusunda bilgisi olan ya da satılıyorsa nerede bulabileceğim konusunda fikri olan var mı?

Yurt dışında satılıyor fakat Türkiye konusunda pek emin değilim.
    Asus Türkiye'ye de mail yoluyla ulaşmaya çalıştım ama hiçbir cevap alamadım,
    Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.... cevaplar için şimdiden teşekkurler

Bahsettiğim küçük canavar da bu işte

2. EmRe Well-Known Member

Türkiye'ye Asus 901 modeli bile girmedi bildiğim kadarıyla,o çok daha fazla tutacak bir netbook ürünüydü..

Bu cihazda onun akıbetine uğrayabilir.. geleceğini hiç sanmıyorum , yurt dışından biri vasıtası ile getirmeni öneririm ;)

3. BaRıŞ Well-Known Member

Asusun global sayfasındaki ürünlerle Tr sayfasındaki ürünleri bi karşılaştırın arkadaşlar turkiyeye gelmeyen onlarca ürünü var,sebebi çeşitlidir ama pazardan dolayı sanırım giderek büyük rakamlara ulaşan bi durum var fiyatları düştü bilen bilmeyen herkesin elinde oyuncak gibi dolaştırılıyo gelmeme ihtimali gelme ihtimalinden daha düşük ama kesin bişey söylemek mümkün olmaz diye düşünüyorum pazar ve talebe baglı..bu arada alt kısmın tasarımı hp yi andırıyo renkler ve çizim olarak..

Sayfayı Paylaş