ASUS F3 Serisi Kullanıcıları Paylaşım Noktası

Konusu 'Donanım' forumundadır ve ot-gu tarafından 15 Şubat 2009 başlatılmıştır.

1. ot-gu Genel Sorumlu

ASUS F3 Serisi Kullanıcıları Derneği

ASUS F3 Serisi kullanıcılarının buluştuğu, bilgi ve deneyimlerini paylaştığı bu konu başlığı altında ASUS F3 Serisi ile ilgili herşeyi konuşabilir, sorabilir ve paylaşabilirsiniz...tpx

2. niko_67 New Member

arkadaslar bana asus f3sr format cd lazım nasıl bulabilirim yada hangi internet sitesinden bulabilirim yardım edin format cdleri kırılmıs aldığım yere göndermiştim sorun cıktı diye gelirken kargoda kırılmıslar kullanılmıyor yardımcı olmadılar bir daha ne yapmam gerekiyor acaba yardım edebilecek varmı mesela internetten indirebilirmiyim ama wista ve asus f3 driver beraber olacak tek yüklemeli nolur yardıma ihtiyacım var ilgilenirseniz sevirinirim:(Ç:(

3. ot-gu Genel Sorumlu

Slm niko_67
    Herhangi bir işletim sistemi cd si ile format atıp tekrar kurulum yaptıktan sonra driverları tek tek kurman gerekiyor notebookla gelen orjinal cd ni kaybetmiş isen, çok zor bi işte değil yapabilirsin ;)

Aşagıdaki adresten ilk önce kuracağın işletim sistemine göre f3sr nin tüm driverlarını indir, pc de bi dosya oluşturup hepsini bi yerde tutarsan C dizinine format atacaksan D veya başka bi dizine yüklemen lazım, daha sonra işletim sistemini kurup driverları tanıtacaksın hepsi bu ;)

ASUSTeK Computer Inc.-Support-

Sayfayı Paylaş