Aşkı Anlatan Duvar Yazıları

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve SeçiL tarafından 4 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. SeçiL Well-Known Member

Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan.

Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön, ordayım!

Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı

Aramızdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sonsuzluğa giden tüm yollara adını yazdım. Hangi yoldan geçersen geç seni sevdiğimi okuyacaksın…

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o, yalnız ve yalnız senin için yanan kalbimdir…

Herkesi kusurları ile gören bir kimsenin senden de övgü ile bahsetmesini bekleme.

Aşk hatalara karşi daima kördür,daima mutluluklara meyillidir.kanun tanimaz,kanatlidir.ve tutuklanamaz.kafalarin bütün zincirlerini kirar gaÇer.aşkim

Beni karanlıktan aydınlıga, yalandan gercege, olumden olumsuzluge goturdugun icin tesekkurler… Seni seviyorum!

Ne mutlu şimdi yanında olanlara,sana dokunup sesini duyanlara,seni tanımadan yanından geçenlere…hepsi sana yakın ama hiç biri kokuna hasret değil…

Bazı rüyalar diğerlerinden çok uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajları okuyor.

Gözleriyle gözlerine göz koyanın, gözlerimle gözlerini oyarım. Gözlerini gözlerden sakın, gözlerin gözlerime lazım.

Sayfayı Paylaş