Aşk ve ayrılık acısı çekenler için sözler

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve Seçkin tarafından 28 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Seçkin Well-Known Member

Ayrılık acısını yüreğinde hissedenler için damar sözler

* Aşk bir çiçeğe benzer, en tazesi bile ölür.

* Ben sana uyandım, sen başkaIarına uyanırken.

* Bırak bütün hayallerim senin olsun.

* Bir şeyler hep eksikti; En çokta sen!

* Bir süre sonra anladım ki; Vazgeçilmez olan sen değilsin. Vazgeçmeyi bilmeyen benim.

* Boş yere canı yanmaz insanın. Ya bir eksiklik vardır geleceğe dair yada bir fazlalık geçmişten gelen.

* Değer verdiğin insanların verdiğin değere layık olmadıklarını anlarsan, sakın sen üzülme, bırak layık olamadıkları için onlar üzülsün.

* Dünya Güzel Yer Ama İnsanlar var Paşa

* En kötüsü de kar$ılıksız sevmene rağmen giderek bağlanıyor olman.

* Gülmek için mutlu olmayı beklmebelki mutluluk gülüşünde saklıdır Sakin ağlayayım deme bilki bi yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan vardır

* Hayat böyle bir şeydi işte, kimileri yokken bile var qibiydi, kimileri elimizi tutarken bile bizimle değildi.

* Hayatımda birini çok sevmiştim, şans işte, o da bir başkasını sevmiş..

* Kabul et; sen onsuz yapamıyorsun, ama o sensiz yapabiliyor.

* Kimseye dur diyemem, huyum böyle giden için üzülemem! O, bensizliği seçiyorsa, bende onsuzluktan bir şey kaybetmem.

* Madem dikenime katlanmak zor qeliyordu, o zaman yapraklarımı neden okşadın?

* O benim her şeyimdi, bense onun hiçbir şeyi..

* Ona sarılıp, kulağına dakikalarca "beni hiç bırakma" diye fısıldamak istiyorum.

* Önce qerçektir; kanlı canlı. Sonra resimdir; renkli menkli. En son siluettir; belli belirsiz.

* Öpmeye doyamadığım ellerin, şimdi ellerin.

* Resimlerinle konuşuyorum duymayacağını bile bile üstelik seviyorum sevmeyeceğini bile bile.

* Sakın yalnış anlama kendimi yitirmiş değilim. Sadece sende kayboldum o kadar.

* Sana ben haram mıydım ki helaline qittin..

* Sen hiç sevdin mi asIa senin oImayacak birini..

* Seni bir ömür beklemek sorun değil de, hiç benim olmayacağını bilmek koyuyor işte.

* Seni en çok hak edene değil, sefil edene gidiyor bu yürek.

* Senin hiç yumruğunu sıkarak, biriIerini taaaaa kaIbinde hissederek, dinIediğin şarkıIarın oIdu mu?

* Senin zamanın yoktu, ben zamandan çalıp sevdim seni.

* Unutma ki; Nefret ve Kin"in ertesi pişmanlıktır. Ve her canlıya ölüm vardır. İnsan ölür ama ölmeyen insanlıktır.

* Uzatma ellerini. Uzak olsun, istemez. Benden aldıklarını vermeye gücün yetmez.

* Varsa, bir süslü yalanına yine aldanırım.

Sayfayı Paylaş