Aşk ve Acı Dolu Sözler

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve Seçkin tarafından 27 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Seçkin Well-Known Member

Aşk Dolu Acı Sözler

Aşk bir çiçeğe benzer, en tazesi bile ölür.

Ben sana uyandım, sen başkaIarına uyanırken.

Bırak bütün hayallerim senin olsun.

Bir $eyler hep eksikti; En çokta sen!

Bir süre sonra anladım ki; Vazgeçilmez olan sen değilsin. Vazgeçmeyi bilmeyen benim.

Boş yere canı yanmaz insanın. Ya bir eksiklik vardır geleceğe dair yada bir fazlalık geçmişten gelen.

Değer verdiğin insanların verdiğin değere layık olmadıklarını anlarsan, sakın sen üzülme, bırak layık olamadıkları için onlar üzülsün.

Dünya Güzel Yer Ama İnsanlar var Paşa

En kötüsü de kar$ılıksız sevmene rağmen giderek bağlanıyor olman.

Gülmek için mutlu olmayı beklmebelki mutluluk gülüşünde saklıdır Sakin ağlayayım deme bilki bi yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan vardır

Hayat böyle bir şeydi işte, kimileri yokken bile var qibiydi, kimileri elimizi tutarken bile bizimle değildi.

Hayatımda birini çok sevmiştim, şans işte, o da bir başkasını sevmiş..

Kabul et; sen onsuz yapamıyorsun, ama o sensiz yapabiliyor.

Kimseye dur diyemem, huyum böyle giden için üzülemem! O, bensizliği seçiyorsa, bende onsuzluktan bir şey kaybetmem.

Madem dikenime katlanmak zor qeliyordu, o zaman yapraklarımı neden okşadın?

O benim her şeyimdi, bense onun hiçbir şeyi..

Ona sarılıp, kulağına dakikalarca "beni hiç bırakma" diye fısıldamak istiyorum.

Önce qerçektir; kanlı canlı. Sonra resimdir; renkli menkli. En son siluettir; belli belirsiz.

Öpmeye doyamadığım ellerin, şimdi ellerin.

Resimlerinle konuşuyorum duymayacağını bile bile üstelik seviyorum sevmeyeceğini bile bile.

Sakın yalnış anlama kendimi yitirmiş değilim. Sadece sende kayboldum o kadar.

Sana ben haram mıydım ki helaline qittin..

Sen hiç sevdin mi asIa senin oImayacak birini..

Seni bir ömür beklemek sorun değil de, hiç benim olmayacağını bilmek koyuyor işte.

Seni en çok hak edene değil, sefil edene gidiyor bu yürek.

Senin hiç yumruğunu sıkarak, biriIerini taaaaa kaIbinde hissederek, dinIediğin şarkıIarın oIdu mu?

Senin zamanın yoktu, ben zamandan çalıp sevdim seni.

Unutma ki; Nefret ve Kin"in ertesi pişmanlıktır. Ve her canlıya ölüm vardır. İnsan ölür ama ölmeyen insanlıktır.

Uzatma ellerini. Uzak olsun, istemez. Benden aldıklarını vermeye gücün yetmez.

Varsa, bir süslü yalanına yine aldanırım.

Sayfayı Paylaş