Aşk sözleri kısa aşk sözleri

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve SeçiL tarafından 9 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. SeçiL Well-Known Member

Kısa duygulu ve damar aşk sözleri;

Bakma bu kadar hüzünlü şeyler yazdığıma ben hep gülerim ve gülerken kimse yalan olduğunu anlamaz.

Bana yaşattıklarının hepsini inşallah sen de bir gün yaşar ve beni o zaman anlarsın.

Ben Okadar Değişik Biriyim ki, Sen Bu Değişikliği Fark Ettiğinde ben Değişik Aşklar içinde yoL Almış Olacağım..

Birini unutmak zorundaysanızz bunu sindire sindire yapınn çünki aklın zamansız öldürdükleri yürekte amansız dirilir.

Deli Olmuşsak Sewgimiz için oLduk, Sarhoş olmuşsak Aşkımız için Olmuşuzdur!!

Dünya unutursa dönmeyi, rüzgar unutursa esmeyi, aşıklar unutursa sevmeyi, belki o zaman unuturum seni.

Ecelle sözlü kaderle nişanlıyız! Tesadüfen doğduk ama yaşamak zorundayız!

Erkeklerin kalbi pazar gibidir giren çıkan belli olmaz. Kızların kalbi mezar gibidir giren birdaha çıkmaz.

Gözlerim artık hayata ölü bakıyor, sözlerim içimde dökülüyor kalbim ise atmayı unuttu..

Gözlerinde hayat bulur gözlerim hepseninle olmak ister kalbim.

Gözyaşlarımın selası yok, kimin öldüğünü bilemezsin…

Gülmek senin için bir tutku olsun , olurda bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun.

Güneş Yüzlüm benim Senin için KaranLıkLardan Çıkıp Takdım belime Silahımı Ağır Abi OLmanın Yoktur Hesabı…

Her bir yaranın merhemi bulunur! Dertler çeke çeke kader unutulur!

Hey Sevgi neden Bıraktın Beni? Sözlerimi Sana yazdım 30 Sene hala gelmedi Tapacağım Biri..

İnsan, yarası yarasına denk geleni seviyor demek ki..

İnsanların arkasından konuşabilen üç kuruşluk insanlara bir tek sözüm var; Bozuk para daima ses çıkarır.

Kalbim seni unutacak kadar adiyse elleri. turkeyarena Onu parcalayacak kadar asildir.

Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsada dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz!

Kimseyi gözyaşlarınızı yorganın altında pijamanızın koluyla silecek kadar sevmeyin.

Masada birakilmis çay gibiyim gittikçe soguyorum hayattan..

Ne ettik, ne gördük şu fani dünyada Kötülükten gayri?

Neden sevgililer günü var da yalnızlar günü yok? Biz daha kalabalığız.

Neyine bağlandım ki bu kadar; Bana bakmayan gözlerine mi, yoksa benim olmayan kalbine mi?

Öyle Büyümüş Ki İçimizdeki Yalnızlık; Sevilmeyi Beklerken, Beklemeyi Sevmişiz…

Sebepsiz gidişlerin mahkumuyken firari yüreğim vuslatın sonu kavuşmaksa eğer her anına eyvallah. SEVGİLİM.

Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin.

Seni her düşündüğümde cebime bir kuruş koysam şu an zengin bir insandım.

Seni seviyorum diyen dillere değil, senin için ağlayan gözlere inan.

Seni seviyorum diyenin aşkından şüphe et. Çünkü; Aşk sensiz ve dilsizdir.

Sevenler değer bilseydi eğer bu dünya cennet olurdu güzelim.

Tutki Ellerimi Bitmesin bu Sevgi, beni öyLe bir Sev ki Senden Başkasını Görmesin Bu Deli…

Umutlarımı Sana Bağladım Sana, Derdim Kalmadı Bu Can Sana Feda , Sana Bakan Gözleri Kurban Ederim Sana….

Ve öyle bir konuş ki bir şehir gibi mesela istanbul gibi de ki ölümüne kadar seveceğim seni.

Yalan dünyanın ipine takılmışız, kurtulalım derken hep dolanmışız!

Yaramın Derdi Sensiz Senin belan benim Ya Bu yara kapanacak, Yada Bu dert ikimizide öLdürücek…!!!

Yürek söz vermişse dönülmez. Yâre gönül vermişse inkar edilmez. Bizde yürek zedelenir ama sevgiliye ihanet edilmez.

Sayfayı Paylaş