Aşk Sözleri Facebook İçin

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve SeçiL tarafından 4 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. SeçiL Well-Known Member

Sevgilim Uzaklıklar biter sevince, önemli olan kalpler bir olsun her iki yürekte, ben seni bekliyorum umut dolu hayallerimle, haydi tut ellerimi bitsin bu işkence…

Seni sevmek ölümse hasretin zulum elbet kavuşuruz bir gün be gülümmm.tek sana aittir kanayan şu gönlüm ben yolumu coktan seçtim ya sen yada ölümmm

Seni severek doğmadım ama seni severek öleceğim

Yasamaksa seni sevmek ben hic olmedimm aşkımmm seni cok seviyorumm

Duyguları açık eden gözler olmasa. Kalp hislerin mezar taşı olurdu.

Özlemin içimde bir ateş oldu, sensizlik dertlerime yeni bir heycan oldu, sensizlik benim gözyaşım oldu..

Yarınlar için güneşim ol benim, yeni umutlarım yeni hayallerim ol biricik sevgilim..

Seni düşündükçe anlıyorum ne kadar şanslı olduğumu ve seni hayal ettikçe hayal ediyorum güzel günleri..

Umudumun adı sensin, sen benim en güzel hayallerimsin, bir hayalim var adını çok sevdiğim oda sensin biricik sevgilim..

Cezam mı revamı bilemedim, seni nasıl sevmiş bu kalbim söz geçiremedim, seninle mutlu olmaktı tek isteğim, herşey yalanmış anladım gittiğin gün, vefasız sevgilim!!!

Sözlerimin bittiği yerde gözyaşlarımla haykırıyorum isyanımı Sana! kırık kalbimi, umutlarımı,hayallerimi gözyaşlarımla büyütüyorum belki geri dönersin benim sevdiğim gibi seversin!

Gittiğin günden beri seni hayal ederim ve hayalinin karşısında ağlarım, bir gün dönersin diye beklerim ve beklerken hep seni hayal ederim…

Seni herkes sever buna engel olamam benden çok seven olursa çekilir giderim ama benden az sevdiğini bilirsem onu cehenneme gönderirim

Yol aldığım ilk gemi demir attığım ilk limansın baktığım ilk yıldızbeni titreten ilk rüzgarsın ve sabırla beklediğim ilk ve son insansın

Sensiz olacak bir hayatı istemem garip dünyamda, sensizliği yediremem kendime dinletemem kalbime! Sen benim ilk ve Son aşkımsın, sen istemesende!!!

Uzaklıklar biter sevince, önemli olan kalpler bir olsun her iki yürekte, ben seni bekliyorum umut dolu hayallerimle, haydi tut ellerimi bitsin bu işkence…

Gururuma değil sana yenildim, gözyaşlarımın tek sebebi sensin vicdansız sevgilim.

Sana bağlanmak hayata sıkıca tutunmaktır, seni beklemek yarını ümitle beklemek gibidir sevgilim

Yorgun gözlerimin canlı renkleri sensin, üşüyen ellerimin sıcaklığıdır ellerin, bir gülüşün yeter sevgilim, Sensin benim Cennetim!

Sen olmasaydın ben yaşayamazdım, sen olmasaydın aşk nedir anlayamazdım, tek nefesim sensin benim, sensiz derbederim sevgilim

Sensizlikmi zor olan, yoksa senin yaşadığını bilerek sensiz yaşamaya devam etmekmi zor olan hangisi daha çok acı veriyor bilmiyorum

Aşkım Gururuma değil sana yenildim, gözyaşlarımın tek sebebi sensin vicdansız sevgilim.

Aşkım Özlemin içimde bir ateş oldu, sensizlik dertlerime yeni bir heyecan oldu, sensizlik benim gözyaşım oldu..

Sevgilim Yarınlar için güneşim ol benim, yeni umutlarım yeni hayallerim ol biricik Aşkım...

Aşkım Seni düşündükçe anlıyorum ne kadar şanslı olduğumu ve seni hayal ettikçe hayal ediyorum güzel günleri..

Aşkım Umudumun adı sensin, sen benim en güzel hayallerimsin, bir hayalim var adını çok sevdiğim oda sensin biricik sevgilim..

Sayfayı Paylaş