Aşk İle İlgili Kısa Sözler

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve SeçiL tarafından 12 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. SeçiL Well-Known Member

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz

Aşk Bir Çocuğu Sevmek Gibi Sevgi ise O çocuğun Gözlerindeki ıŞık Gibi Zaman Değiştiğinde Sana Olan Aşkımda Büyücek Hergün Olduğu Gibi..

Aşk iLe iLgili ne Varsa hayatta Sana Armağan Ediyorum güL Yüzlüm...

Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektirVe aşk öyledirki nerde imkansız varsa onu seçer

Aşkı kitaplara soktukları iyi oldu, yoksa belki de başka yerde yaşayamayacaktı”

Aşkın Nekadar Büyük Olursa Olsun Samimiyetin Benim Olsun yeter Birtanem YaLansız Aşkımız Olsun Sevgilim.

Aşkla Tanıştığımdan beri Adını Yazıyorum Duvarlara Prensesim..

Aşkların En büyüğünü Yaşıyorum Seninle Lütfen Sana oLan Aşkımı Küçültme Bebeğim..

Aşkların En güzelini Sundum temiz Kalbine Lütfen geri Çevirme..

Ben Aşığım Sana Senin için Varım bu yalan Dünyada Sensiz yaşayamam Bunu Artık Anla..

Ben Aşkı Çalan Şarkılarda Değil Seninle Yaşıyorum Aşkım...

Bir erkek her kadınla mutlu olabilir Yeter ki ona aşık olmasın

Bir gülüşünle Hayata geçer Bu Beden Ağlama Ne OLur Kahrolurum üzüntülerinde..

Bir Kanaryanın Sevgi Melodisi Gibi Sözlerin Bir Kedinin usulca Sokulması Gibi Hayalin Seviyorum Seni bebeğim..

Bir Söz yeter Sana Kul Köle Olamama Bir Gülüşün yeter Dünyaların Elime Almaya Birtanem Benim

Bir şiir yaz bana içinde alabildiğince mutluluk olsun ayın gölgesinde unutulan sevgi tohumlarıyla yeşere dursun veya bir şarkı söyle özlemimdeki sevgiliyi anlatsın yağan yağmurlarla ıslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasın

Birgün bana soracaksın,beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin

Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm

Damarlarımda yaşıyor Aşkın Kalbime geliyor Sevginin Akışı Parçalar Gözlerin Gözlerimi Aşkım..

Gök yüzündeki Martılar gibi Sevgimiz Beyaz ve Temiz Yıkılmaz ve bölünmez Aşkımız..

Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek imkansızları başardık seninle artık sözlerimizi müziklere dökmenin zamanı geldi Aşkım...

Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım Sonra ismini her yere yazdım İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!

Ne Mevsimler Değiştircek Sana Olan Sevgimi Ne Zaman Etkileyecek Sana Olan Sevgimi Sen Benimsin Aşkınla Eriyeceğim Bu Dünyada..

Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsende unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla

Okadar Güzel Gülüyorsunki Güldüğünde bile Aşkını turkeyarena Anlatıyorsun Gözlerime..

Sana Söylenmemiş Sözler Söylemek iStesemde O Sözlerde Yanında KifâyetSiz Kalır Aşkım Sen Söylenmemiş tek Şiirsin benim için...

Sen benim incimdin parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum ve bir daha kaybetmiyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm

Seni Gördükten Sonra Etrafımı Görmez Oldum Senin Elini Tuttuktan Sonra Senden Başkasını Hissetmez Oldum..

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var

Sevgilim doğruyu söylediğine yemin ederse, ona inanırım. Yalan söylediğini bildiğim halde...

Son Bir Acıyı Aldın içimden Sana Aşık Oldum Aşk Acısını Çıkardın Kalbimden Sevgilim...

Yalan Sevgiler içinde Kaybolan Bu Dünyada Bir Sen gerçek Oldun hayatımda...

Yedi ayrı iklimden yedi çesit arı getirseler yedi çesit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz

Sayfayı Paylaş