Aşk için....

Konusu 'Sohbet' forumundadır ve abdulkadir tarafından 8 Mart 2008 başlatılmıştır.

1. abdulkadir Well-Known Member

Aşkınız için neler yapardınız?

Biraz düşünün......

2. By_AS! Well-Known Member

yaptım da ne oldu 3 yıl sonra beni terk edip gitti...
    okul müdürüne bağırdım onun için ama nafileymiş...
    BURDAN BÜTÜN AŞIK YA DA NİYETLİ OLAN ARKADAŞLARA SESLENİYORUM, SEVDİĞİNİZ KİŞİ DEĞECEK BİRİYSE ONA HERŞEYİ YAPIN... PİŞMAN OLMAYIN SONRADAN;)

3. blackangel Well-Known Member

kesinlikle katılıyorum sana değmez kimseye fln denir ama bazıları gerçktn sewmeyi sewilmeyi hakediyor uğrna herşy yapılabilr ama her önüne gelenede yapılmz ama öyle bir dewirdeyzkii millet iki günlk tanıdıı adama gösrterş olsn die herşyi yapıyo:S:S tabi sonra pişman oluyomu dersnz bnce tabiki oluyo millete hissettirmemeye çalışsada içi içini yiyo

4. seckinyd Well-Known Member

oh oh ne güzel herkes filozof kesilmiş arkadaşım yap yada yapma demesi kolay önemli olan o kalbe söz geçirmek bu arada alın size bir tartışma konusu aşk yada sevgi kalptemi doğar yoksa beyindemi :D:D herkesin fikri vardır bekliyorum :D:D

5. By_AS! Well-Known Member

şimdi bunu filozoflukla alakası yok 1, 2.si kalbe söz geçirmek tabi zordur ama önemli olan ilk başta hoşlantıların olduğu zaman bunu anlamandır, ben de işte o yüzden diyorum ya değecek insanları seçin diye...
    şimdi senin soruna geliyim aşk ya da sevgi olayı önce hoşlantıyla başlar ki bu da beynen geeçekleşir çünkü seven & aşık olan ya güzelliğine ya da karakteristik özelliğini göz önünde bulundurur ama olay hoşlantıdan çıkıp karşılıklı bir ilişkiye dönerse tabi de kalpde geçer herşey...:cool:;)

6. blackangel Well-Known Member

asiinin cwbı güsll bi açıklama olmşş

7. By_AS! Well-Known Member

evt ünlü düşünür By_AS! her zaman hizmetinizdedir:D:D;);):D:D:cool::cool::D:D

8. meyve94 Well-Known Member

Yapacanda ne olacak asklar hep kendi cikarlari icin dirrr bence

9. abdulkadir Well-Known Member

Arkadaşlar çok karamsarsınız!
    Her aşk öyle değildir,tabiki istisnaları vardır.

10. meyve94 Well-Known Member

bi ilahi ask vardir ben onu demiyorum ama hepsi kendi cikarlari icinnnnnnnnn

11. abdulkadir Well-Known Member

merve mecnun çıkarları için mi yanıp tutuştu..
    ferhat çıkarları için mi dağları deldi soruyorum...

12. seckinyd Well-Known Member

Sevgili By_AS! ve blackangel yaptığınız açıklamadan dolayı sizlere teşekkür ediyorum fakat yine bir soru sormak istiyorum bu kalpte ne gibi şeyler geçiyor ozaman bu kalbinde düşünme gibi yetileri var yanlışmı :D:D

13. meyve94 Well-Known Member

iyide ben gecmisi demiyorum ki simdikiyi diyorum ahh ahh gecmiste olsaydim

14. abdulkadir Well-Known Member

şu anda o aşıklar yok zannediyorsun haa......

15. meyve94 Well-Known Member

Evet oyle degil mi yaa sadece aci vermekten baska ne ise yariyor ki degil mi ki

16. abdulkadir Well-Known Member

sen öyle zannet...

17. meyve94 Well-Known Member

Niye Ki Anlamadim

18. meyve94 Well-Known Member

YA PEKI DUNYADA YUZDE 5 VARDIR O ZAMAN DAHA NE DIYIM YAWS hmmmm2hmmmm2hmmmm2 motz

19. R.CARLOS Guest

ama var mı var.........
    başkaları doğru düzgün aşık olmaz o onların sorunu...

20. BaRıŞ Well-Known Member

leyla ile mecnun, aslı ile kerem ve diğerleri bi rivayetten ibarettir gerçekte nezaman nerde yaşadıkları meçhuldür...

günümüze gelincede aşk maşk hikayedir kısa ve geçici durumlardır ölesiye aşk yoktur bir müddet sonra koca bi hiç olur aşkınız.

Sayfayı Paylaş