Aşk-ı Memnu VEDA

Konusu 'Sohbet' forumundadır ve ot-gu tarafından 24 Haziran 2010 başlatılmıştır.

1. ot-gu Genel Sorumlu

Aşk-ı Memnu VEDA

2. pult Well-Known Member

Hayırdır hocam,bittimi dizi..

3. GamZe Moderator

yazık oldu bihtere hep behlül ün korkaklığı yüzünden herşey farklı olabilirdi...

4. KaraMelek Well-Known Member

muhteşem bir finaldi sadece behlülün son sahnesi basit geldi bana, bunun dışında yapımcıları tebrik etmek lazım herkes ne kadar eleştirsede çok güzel bir diziydi vede tam tadında bitirdiler diziyi

5. pult Well-Known Member

Ben neden syretmedim yahuhmmmm2.

6. elif Moderator

valla Emre büyük kayıp :) ben bugün akşama kadar zor bekledim diziyi heyecandan, bana noluyosa :) ama güzel bir vedaydı hala etkisindeyim...

7. pult Well-Known Member

Neyse bende cd'lerini alıp topluca izlerim:).

8. Nysa Well-Known Member

nihalin yerinde olmak istemezdim bu nasıl bir travmadır ya insan hayat boyu kendine gelemez çok üzücü bir finaldi

9. pult Well-Known Member

Anlatmayın:) heyecanı kaçmasın:D

10. BaRıŞ Well-Known Member

iyi oldu bittiği böyle aykırı diziler yayınlanmamalı bence, bu resmen ahlaksızlık hiç bizim aile ve ahlak kurallarına uymuyor

11. Pelin Super Moderator

Bencede muhteşem bi finaldi.Bugünü büyük bi heyecanla bekledim.
    bugün oğlumun doğum günüydü ve ben finali izleyebilmek için kimseyi davet etmedim cry02napalım sonra telafi edicez artık :)

12. OrKuN Well-Known Member

evdeki bayanlar yüzünden bizde kızarak göz ucuyla izlemek zorunda kalıyorduk ama tebrik ederim çok güzel bi vedaydı, bihtere üzüldüm walla ama helal olsun erkek gibi kız sevdiği için öldü

13. pult Well-Known Member

:D bu ne yahu

14. yagmur Well-Known Member

bence final biraz daha ayrıntılı olmalıydı bazı sahneleri hemen kestirip atmışlar mesela bihterin ölüm sahnesinden sonra gelişen olayları görmek isterdim

15. Pelin Super Moderator

çok haklısın yağmur o sahneyi bende görmek isterdim.ama direk namaza geçtilercry02

16. pult Well-Known Member

Ölüyü bir an önce defnetmek sevaptır diye düşünmüş olabilirler:D.

17. Pelin Super Moderator

laugh01laugh01laugh01haklısın onu düşünemedim

18. SeçiL Well-Known Member

Behlül ün son sahnesi çok komikti

19. ot-gu Genel Sorumlu

yarın tekrarı varmış eminim yine izlersiniz :) emre sende izleyebilirsin kaçırdım diye üzülüyodun :)

20. pult Well-Known Member

Sağol oğuz,izlemeye çalışacağım,evde genelde rus kanalları izleniyor ama bit rica bakarım artık:)

Sayfayı Paylaş