aşırı zengin olsan ne yaparsın

Konusu 'Sohbet' forumundadır ve dadaş16 tarafından 29 Mart 2008 başlatılmıştır.

1. dadaş16 Well-Known Member

çok zengin olsanız ne yapardınız???

ben fakir fukaraya yardım ederdim ya siz...

2. serseri_aşık Well-Known Member

bende aynını yapardım

3. kasırga Well-Known Member

ben okul yaptırırım

4. EmRe Well-Known Member

hayatın tadını çıkartırdım yapmak istediğim herşeyi yapardım şimdi onları burda saymayım tabe :D

5. ZodiaC Well-Known Member

insanları mutlu etmeye calısırdım..okul cami çeşme vs. yaptırırdım... yahudileri öldürürdüm bide masonlarını tabiki

6. blackangel Well-Known Member

kalıcı ve her zmn ismimin güsll anılacağı birşey yaptrmk isterdm. sonrasınıda düşünrdk artkk

7. By_AS! Well-Known Member

kız arkadaşımın adına bir futbol takımı alırdım, adında güzel bir stad, sonra ona özel bir taraftar grubu ultr.....tpx:D

8. system Well-Known Member

paraları ölene kadar yerdim günümü gün ederdim tabi ben ölmeden biterse:D:D:D

9. meyve94 Well-Known Member

Ben olsaydim okul vb seyler yaptirirdim boyle birilerinin oluncede sevap yaziliyorda yapacakarimdan sadece biri bu

10. dadaş16 Well-Known Member

bende hayır işlerinde harcardım

11. ŞEHİT Guest

Arkadaşlar çoğumuz öyle Diyoruzda Okul çeşme Vb.çok Zenginlik Insanin Gözünü Bunaltir.insan Kendinden Başka şey Görmez.hep Benim Hep Benim Olsun Ister.paralarini Sizin Dedeğiniz şeylerde Harcayanlar çok Az.allah Inşallah Bizi Böyle Olanlardan Eyler.

12. GamZe Moderator

ben başka bi ülkeye yerleşirdim rahat ve huzurlu biyere ...ülkemi çok seviyorum ama artık hiç bi beklenti ve de yaşanacak bişeyi kalmadı

13. Sol_Barış Well-Known Member

boş hayal bunlar ekmek yok yemeye;)

Sayfayı Paylaş