Asil Sözler Facebook

Konusu 'En Güzel Sözler' forumundadır ve Aylinn tarafından 29 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. Aylinn Well-Known Member

Ya benimle bensin ya da hiçbirşeyimsin..

Her insan kaybeder; ama sevmeyen vazgeçer unutma. Bil ki aşk; kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde biter aslında..

Kαybettim sαпdıklαrın, kurtulduklarındır belkide... Unutma, Kimi gittiği yeri mutlu eder, kimi terkettiği yeri..!!!

Ellerin duaya uzandığı, sinelerin dostlara açıldığı, gözlerin masumiyet aradığı bu mubarek günde tum dualarınız kabul olsun...

Küfür şeytana mahsustur, tövbe insana... Aşk kadına yakışır, sevmek adama...

Benden nefret ettiğini duydum. Eğer seni düşünecek vaktim olsa ben de senden nefret ediyor olurdum..!

Sana yüklediğim anlamları senmişsin gibi düşünme, Aldanırsın ! O anlamlarla sadece bende varsın. "Ben seviyorsam sen bahanesin."

Rabbim sen beni dostlarımdan koru ben düşmanlarımın icabına bakarım.!!!

Sen ßenDen AyrıLmaya Karar VereCek Kadar KüçüLdüySen … ßen Senin
    UğrunDa ÖLümü Göze ALaCak Kadar ßüyüDüm Demek†ir…

Düşünüyda; düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşünüyor olmanı düşünmek galiba..

Biz her ne kadar sosyetenin cilalı taşlarında dans etmesini bilmesekte, soğuk dolunayda şeytanla azraille dans etmesini iyi biliriz.

Güzellik; sadece güzel olan şeylerde değil, Güzel görmek istediğin herşeydedir…

Bir gün yağmura yakalanırsan benden kaçtığın gibi yağmurdanda kaç çünkü bulutların arasında kaybolan aşkı için ağlayan benim..

Unuttuklarını anımsa, Kaybettiysen ara, Özlediysen git bul, Kırdıysan af dile, Kırıldıysan affet. Çünkü hayat çok kısa…

Gidene Kal Demek Zavallılara,Kalana Git Demek Terbiyesizlere,Dönmeyene Dön Demek Acizlere,Hak Edene Git Demek ASİLLERE Yakışır

OrTaMıN bİTTiği YerdE biZ BaşLaRız TaRzıMız İçİn ÖLür şEKLİmiz İçiN
    yaŞaRız..!!!…

BuGüNü yaşıyorsam yarının seni bana getireceğine inandığım içindir….

Sayfayı Paylaş