Aşık Edici Mesajlar

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 12 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. GuNaHKaR Well-Known Member

* Senin için her zaman dua ediyorum nazar değmesin kalbine senin için şarkılar yazıyorum belki duyarsın gelirsin çaldığın kalbimle.

* Sen benim için bir değilsin sen benim için benimsin seni rakamlarla ifade edemem sen benimsin.

* Aşık oldu garip kalbim sevdim seni kalbim oldu deli, adını kalbimde sayıklıyorum adını gündüz gece.

* Sen kaç ben kovalarım sen ne zaman yorulursan o zaman kabullenirsin bendeki sevgiyi.

* Yaşanacak günleri hayal ediyorum seninle umutlarımı bağladım kalbine hayaller kuruyorum şimdi seninle deviyorum seni.

* Hayat su gibidir içmesi tatlı sana yararlı, sende benim suyumsun susadıkça adını haykırıyorum dünyama, seninle hayat buluyorum bunuda anla.

* Ayrılık acısı gibi sevmenin acısıda vardır, seviyorum derken acı çekenler arasındayım duy artık feryadımı uzat elini bekliyorum seni.

* Seni ilk görünce tutuldu dilim durdu dünyam sanki, seni ilk görünce hayat gözüme renkli geldi kalbim dile geldi seni görünce aşık oldu bu deli.

* Aşık olmak nedir bilmezdim öğrendim sayende seni gördüğümde dünya dönüyormuş dedim, seni gördüm gözlerinde bittim.

* Yorulmuşken kalbim dönen dünya içindeki acımasız hayatta, seni gördüm içimdeki dünya dönmeye başladı durduramıyorum içimdeki dünyayı harekete geçirdin engel olamıyorum seniyorum seni.

* Bir rüzgar gibi hayatım savrulurken acımasızca sen çıktın karşıma tuttun elimi çektin hayatına, işte şimdi yaşamak nedir öğrendim yanında.

* Kalbim bomboş kalmıştı sanki atmıyordu sessiz kalmıştı küsmüştü sanki bana, seni gördü gözlerim kalbime haber verdi kalbim direk seni kendine yazdı ve öyle aşık oldum sana.

* Yeminlerimi senin üzerine söylüyorum gerçekten seni seviyorum yemin ederim bu sevgi sen olduğun sürece yanımda bitmez bunu unutma.

Sayfayı Paylaş