Artık çocukların internette bir sınıfı var, SüperSınıf

Konusu 'İnternet' forumundadır ve EmRe tarafından 29 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

1. EmRe Well-Known Member

SüperSınıf Nedir?
    İçeriği Okulistik tarafından sağlanan SüperSınıf, Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun olarak geliştirilmiş, günümüzün en son teknolojik imkanlarıyla hazırlanan ve internet üzerinden kullanılan bir eğitim destek aracıdır.
    SüperSınıf’ta neler var?
    Çocuklarımızın derslerini daha iyi anlamalarına yardım eden, onların derse olan ilgilerini artıran:
    • Onbinlerce sesli ve görsel konu anlatımları,
    • Onbinlerceyeni öğretim programlarına uyumlu çözümlü soru,
    • Yüzlerce yardımcı elektronik ders ve hikaye kitabı,
    • Yılda 8 kez yapılan Online SBS Denemeleri bulunmaktadır.
    • Binlerce eğitsel oyun ve etkinlik
    Ücretlendirme
    SüperSınıf'ı aylık ya da yıllık abonelik paketlerinden birini seçerek satın alabilirsiniz.
    Aylık Üyelik: 5 TL/Ay;
    Yıllık Üyelik: 36 TL/Yıl

Kullanım Şartları
    Okulistik tarafından içeriği sağlanan SüperSınıf’ı satın alabilmek için Superonline Fiber İnternet, Superonline ADSL, Superonline Dial-up, Superonline ADSL İkili Paket veya FiberSes ürünlerinden birine sahip olmanız yeterlidir.

Avantajları
    1.Sınıf’tan 8. Sınıf’a kadar, öğrencilerin eğitim hayatını kolaylaştırmak için hazırlanan SüperSınıf’la çocuklar, evden eğlenerek sıkılmadan okuldaki derslerini tıpkı öğretmenleri anlatıyormuşcasına, sesli ve görsel animasyonlarla bilgisayar başında tekrar edebilecekler. Bu sayede, derslerine SüperSınıf’la hazırlanan çocuklar, hem aileleriyle daha fazla zaman geçirme imkanına kavuşacaklar, hem de ertesi günün derslerine daha hazır hale gelebilecekler.

SüperSınıf’ta yaptığınız çalışmaları kaybetmezsiniz. İstediğiniz zaman sistemden çıkıp, tekrar üye girişi yaptığınızda kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

SüperSınıf, herhangi bir bilgisayar kurulumu ya da CD gerektirmez. Tüm çalışmalar internet üzerinden devam eder. Ürünü satın aldıktan sonra sadece üye numaranız ve şifreniz ile giriş yapmanız yeterlidir.

Sayfayı Paylaş