Arko Nem Meyveli Bakım Mango & Mandalina Özlü Krem

Konusu 'Kozmetik Ürünleri' forumundadır ve Pelin tarafından 14 Aralık 2008 başlatılmıştır.

1. Pelin Super Moderator

Arko Nem Meyveli Bakım Mango & Mandalina Özlü Krem

NEMLENDİRİR&CANLANDIRIR
    Dünya tropikal iklimlerinde meyvelerin kraliçesi olarak bilinen mango, eskilerden beri kadınların güzellik sırlarından biridir. Cildi yumuşatma ve pürüzsüzleştirme özelliği ile bilinir. C vitamini deposu olan Mandalina ise cildi canlandırıcı ve nemlendirici etkiye sahiptir. Yeni Arko Nem Meyveli Bakım Mango&Mandalina yüz, el ve vücut kremi, içerdiği mango ve mandalina özlerinin yardımıyla cildi yumuşatıp pürüzsüzleştirirken egzotik kokusuyla cilt bakımınıza keyif katar. Cotton24 Complex içeren özel formülüyle de cildinizi 24 saat boyunca nemlendirir ve pamuksu bir yumuşaklık sağlar.

Yeni Arko Nem Meyveli Bakım Mango&Mandalina yüz, el ve vücut kremiyle siz de cildinizi şımartın!

2. KaraMelek Well-Known Member

bu ürünü kullananlar var mı kokusu nasıl acaba daha önce arkonun salatalık özlü kremini almıştım bir sefer sürüp dışarı çıktım rezil oldum çok ağır salatalık kokuyo :)bidahada kullanmadım bu nasıl acaba

3. Aylinn Well-Known Member

Mango & Mandalina onun kokusunu bilmiyorum ama ben bunu çok beğendim
    Arko Nem Meyveli Bakım Yoğurt & Böğürtlen Özlü Krem

4. Pelin Super Moderator

Ben yeni aldım muhteşem bi kokusu var yememek için kendimi zor tutuyorum :D mutlaka deneyin derim.

5. Aylinn Well-Known Member

pelin yorumunu okuyunca hemen koşup bitane aldım
    Haklısın pelin bu Krem ye beni diyo :D

Sayfayı Paylaş