Arkadaşlarınız için Günaydın Mesajları

Konusu 'Diğer Mesajlar' forumundadır ve Seçkin tarafından 4 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Seçkin Well-Known Member

* Kalbim Gibi Bugünde Senin için Aydın ve Günaydın Arkadaşım.

* Günaydın haydi kalk uyan gel katıl bize gir aramıza bir fırça bir macun her kahvaltıdan sonra.

* Bu sabah gözlerini öyle bir aç ki her şey istediğin gibi olsun arkadaşım. Günaydın mutlu sabahlar..

* Günümüz Günümüze Aydın Olsun Arkadaşım en güzel Günaydınlar senin Olsun.

* Günaydın arkadaşım sabahı aydınlatan dostum.

* Gün Daha Yeni Başladı Elimde Simit Çay Aldımda Sen Sabahın Kör Noktasında ismin Aklımda Günaydın olsun Sana Arkadaşım..

* Günaydın kanka sakın bugün yerinden kalkma.

* Balım peteğim reçelim günaydın arkadaşım. Hadi kalk da kahvaltı yapacağım.. Kalkın artık Günaydın Arkadaşlar

* Günaydın canımın içi, çayımın şekeri, günaydın ekmeğimin yağı, günaydın balım, pekmezim, reçelim. Bu arada Kahvaltı hazır mı?

* En güzel sabahların en güzel bereketini gör Arkadaşım iyi günler..

* Bir uyku yolunun daha sonuna geldik. Yayında ve yapımda emeği geçen tüm yastık. yorgan. çarşaf ve rüyamda oynayan artistlere teşşekür ederim Günaydın Arkadaşım

* Günaydın; benim can dostum, Günaydın; gönül bağımın gonca gülü, Günaydın; Süreya yıldızım, Günaydın: ay yüzlüm, Günaydın; canım arkadaşım Günaydın.

* Günaydın can dostum Günaydın Arkadaşım günün güzel geçsin..

* Canım arkadaşıma Günaydın hayırlı günler dilerim...

* Çabucak kalkmazsan kafandaki bitler istifa edecek.Hadi Kalk Artık Günaydın Arkadaşım

Sayfayı Paylaş