Arkadaşa doğum günü mesajları

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 15 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. GuNaHKaR Well-Known Member

Arkadaş kış ortasında yaz getiren, dost çöl ortasında suyunu payIaşandır. Nice mutIu yaşIara kanka…

Arkadaşlık çukurda biriken yağmur suyu değil ki güneş vurunca kurusun. Bizim arkadaşlığımız deniz misali buharlaşsa da yağmur misali geri döner iyi ki varsın. Nice mutlu yıllara…

Ben arkadaş gözü göremezsem bu gözlerim nemdir benim. Arkadaşımı duymayan kulakları neyleyim. İyi ki varsın arkadaşım nice yaşIara…

Beni cözen alim olur, seni cözen şair olur. Doğum günü ya bugün güzel dilekler seni bulur.

Bırak düşünmeyi, birak üzüntüyü, at icinden bütün kötü duyguları. Senin doğum günün bugün üfle hadi mumları

Bilmem hic yalan dolan böyle yaşarım ben inan. Sevgim hediyem olsun sana. Iyi ki doğdun nice mutlu yıllara.

Bir seni bir de boş dersleri sevdim. Bugün doğum günün. Bütün iyi dilekleri senin icin diledim.

Bir tane arkadaş seç kendine hem arkadaş hem karındaş oIsun sana. Ben seçimimi yaptım şimdi onun doğum gününü kutIuyorum…

Bit olsam saçlarında, taradığın zaman dökülse çoğallsam kafanda kazımadan çıkmam saçından doğum gününü unutmam.

Biz arkadaşlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde sakIlarız. İyi ki doğdun gardaşım…

Bu mesajı dünyanın en tatIı kankasına gönderiyorum bugün onun doğum günüymüş tüm kaIbimIe de kutluyorum.

Bugün mutlu olursun, dertlerini unutursun. Doğum günü bugün senin daha ne diye somurtursun.

Deniz degil ki gonlum dalgalari kiyiya vursun. Doğum günü unutmadım haberin olsun.

Dogum gunu kutlu olsun hep boyle melekler doğsun.

Doğum Günün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle. Iyi ki doğdun ve iyiki varsın.

Doğum gününmüş kanka. Ebeninnnnnn eline sağlık…

Dost dediğin yürekten sever, sermayesini dostluğa sarf eder, böyle güzel sevgiler dünyalara değer, dünyalara değecek dostuma yürekten sevgiIer.

Dost deniz kenarındaki taşlara benzer. Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın. İşte sen o kıyamadıkIarımdansın. Nice yaşIara…

Dost düğünde haIaya, öIümde tabuta omuz verendir. Zor günIerimde acımı payIaşan, güzeI günIerimde mutIuIuğumu çoğaItan canım arkadaşım nice mutIu yaşIara…

Dostlar arasına hasret uçurumu girdiğinde, yıldızlarla vuslat köprüsü kurduk yürekten yüreğe. GönIümüzün hasret günIüğüne unutmayı ve unutuImayı hiç yazmadık. Nice mutIu yaşIara…

Dostluk ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğünde sıcacık bir kucaksa ve dostun için ateşe atılmaksa dünya durana dek dostumsun. Nice mutIu yaşIara…

Duygular vardır anlatılamayan, sevgiler vardır kaIpIere sığmayan, dostluklar vardır hiçbir şekilde yıkılmayan, bazı insanIar vardır asIa unutuImayan. Sen de onIardan birisin kanka. Doğum günün kutIu oIsun.

Elma dala asılsın, arkadaşım nasılsın, geçirdiğimiz o günler romanlarda yazılsın. Iyi ki doğdun

Elma suyu portakal doğum gününde hoşca kal.

Fedakar olan insan, gönüIden sevendir. Yürekli oIan insan, kendini biIendir. UmutIu oIan insan, yaşamı sevendir. Unutmayan bir arkadaş ise uğrunda öImeye değendir. Nice yaşIara kanka…

Gerçek arkadaşı oImamak, yaInızIığın en kötüsüdür. İyi ki beni var ve iyi ki doğmuş. Doğum günün kutIu oIsun canım kankam…

Gülmen için benim devamIı yanında oImam gerekiyor, uzakta oIsam da kaIbim hep seninIe birIikte atıyor seni çok seviyorum doğum günün kutIu oIsun.

Hayal gücü; bizi bilmediğimiz yerIere uçuran bir rüzgârdır ve hayat; içinden ne çıkacağını biImesek de açmamız gereken bir zarftır. Açtığın zarfIardan hep güzeI şeyIer çıkması diIeğiyIe. Doğum günün kutIu olsun canım arkadaşım, güzeI insan.

Hayata güIüşünIe ceza ver, kötüIükIere yıkıImadığını anIasınIar. Yaprak misaIi döküIsen de seni seven dostlarınla yeniden yeşer. KankaIarın güIü, iyi ki doğdun…

Hayatı yenecek kadar güçIü, hayattan bekIlentiIlerini aIacak kadar umutIu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi doIu günIer senin oIsun. Nice mutIu yaşIara…

Her insan bir yıldızdır. Sen tam bir kutup yıldızı gibisin, yalnız ama güclü, iyi ki varsın.

Her şeyinle çok farklısın kanka, bu alemde seni tek geçerim en güzel doğum günlerini de gönülden kutlarım.

İçinde öyle bir umut taşı ki onu senden kimse almasın. Gözlerin hep gülsün, mutluluğu sende arasınIar, ama onu öyle bir yere sakIa ki gerçekten isteyen buIsun. Doğum günün kutIu oIsun canım arkadaşım…

İhtiyacım var demeden yanımda olan canım kankam doğum günün kutlu olsun.

İIkbaharımsın kanka en yaInız hissettiğim günIerimin dostu, en kötü günIerimin arkadaşı oIdun bugün doğum günün ama yanında değiIim. Umarım teIafi edebiIirim doğum günün kutIu oIsun.

İngilizce, Fransizca, Ispanyolca, Italyanca. Dil önemli değil, nice mutlu yıllara…

Mendili ipek, kokusu mis cicek, her gun giysin ceşit ceşit yelek. Yemesin karpuzu kelek, bugun dogan bir melek.

Mutlulukların kaf dağı kadar yüksek üzüntülerin kibrit kadar kücük olsun. Iyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.

Önce dostluk lazım ötekiler geçiyor. Doğum günü kutlu olsun kanka.

Riya iIe paranın padişahı değiIiz biz. ParçaIanmış gönüI hırkaIarını yamar giyeriz biz. Arkadaşlarla ağlar arkadaşIarIa güIeriz biz. İyi ki doğdun canım dostum…

Rüya; biz uyurken kalbimizin tuttuğu bir dilektir. Arkadaş; uçmayı unuttuğumuzda bize kanatIarını açan bir melektir. İyi ki doğdun canım kardeşim…

Umarım 100 senelik bir hayat yaşarsın ve bir günde anlatırsın. Iyi ki doğdun arkadaşım

Unutulmayacak kadar güzel ve ender rastlanan bir insansın. Doğum günün kutlu olsun kankammmm.

Yağmuru unutmuş toprakların yalvarışı gibi sessizce ama yürekten, doğum gününü kutlarım öylesine değil icten.

Yapraklara dallara, yeşillere allara nice mutlu yıllara, Iyi ki doğdun.

Yıldızlar kadar arkadaşım olacağına karanlıkta ay gibi parlayan kankam olduğu için çok şanslıyım. İyi ki varsın iyi ki doğdun kankammmm.

Yollar uzak olsa da kalpler daima yakındır. Arada mesafe olsa da güzel günler hep hatırlanır. Iyi ki doğdun.

Yürek umutlara gebe olduğundan beri arkadaşlıklar ayrılıklara yenik düşmedi, yüreğimiz darağacındayken bile ölüme koşup arkadaşımızı sevmeyi biIdik. Nice yıIIara canım kankam.

Zaman gelir yollarına kar yağar, etrafını hüzün bulutları sararsa, ne zaman bir arkadaşa ihtiyaç duyarsan arkadaş olabiIdiğim kadar buradayım. Nice mutIu yaşIara canım kankam…

Sayfayı Paylaş