Arkadaşa çiçek notları

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 28 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. GuNaHKaR Well-Known Member

Hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk göz bebeğinin kadar yakın olsun, umutların gerçek, gerçek mutlulukların sonsuz olsun.

Her rüzgar savuracak bir toz bulur, her hayal yaşanacak bir can bulur, her düş gerçekleşecek bir umut bulur. Unutma bulunmayan tek şey senin gibi bir dosttur.

Hakiki arkadaşlık sıhhatten farksızdır, kıymeti ancak elden gittikten sonra anlaşılır.

Gül kurusu akşamlarda, dost hasretlikleri yaşadik, belki yeri geldi ayriliklara ağladik, ama kalbimize koyduğumuz doslarimizi asla unutmadik inadina yaşadik!!

Her şeyin yenisi, dostun eskisi makbuldur.

Gönül ne içki ister ne meyhane, gönül bir dost ister içki bahane...

Paylaşmanın asaletini hiçbir zaman bencilliğin çirkinliğine tercih etme ve öyle bir arkadaş seç ki sen onun için ölümü düşünürken, o senin için çoktan ölmüş olsun...

Sen beni unumatmak istesen de ben unutturmayacağım, ben seni unutmak istesem de unutamayacağım Can Dostum

Bir dost yüzüne ihtiyaç duyduğunda başını kaldir ve gökyüzüne bak... Gündüzleri bulutların, geceleri yıldızların arkasından gülümsüyor olacağım...

Dostluk, güzellik ve sevgi kavramlarının sözlük anlamlarını değistirmek mümkün olsaydi ben senin isminle değistirmek isterdim.

Açık kalple konuşan düşman, içten pazarlıklı dosttan daha iyidir.

Dost bazen minik bir kuş, bazen var olmayan bir sevgili bazen de saksıda bir çiçektir. Ama asıl dost seni senden çok sevendir.

Dostluk gece yarısı arayıp, hiç üşenmeden acılabilmektir, acıda mutlulukta sığınılacak en sıcak limandır.

Senle ben doğu batı ama dünya yuvarlak. Yollar kavuşmak için vardır, birgün bir yerlerde mutlaka tekrar buluşuruz arkadaş...

Sayfayı Paylaş