Apple iPhone 3G S kılıfları

Konusu 'Akıllı Telefonlar' forumundadır ve pult tarafından 1 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1. pult Well-Known Member

Apple iPhone 3G S kılıfları

Apple iPhone kullanıcılarının yaşam stillerini üzerine yoğunlaşan Belkin firması Apple iPhone 3GS ve Apple iPhone 3G cep telefonları için tasarladığı yeni koruyucu kılıfları tanıttı. Indigo ve pembe-beyaz kombinasyonu gibi en son moda renklere sahip olan Belkin kılıflar Apple iPhone sahiplerinin cihazlarını kullanma tarzlarına yönelik olarak tasarlanmışlar. Örneğin Grip Ergo kılıfı sağlam silikon yüzeyi ile Apple iPhone 3G S telefonunuzu korurken aynı zamanda daha iyi bir kavrama sağlıyor. Belkin Grip koruyucu kılıfların silikon kaplamaları sayesinde Apple iPhone cep telefonunuza kolaylıkla koruma sağlayabiliyorsunuz.
    Bu kılıfların fiyatı is kılıfın modeline göre 30 ile 20$ arası değişiyor.

2. ot-gu Genel Sorumlu

siyah kılıf güzelmiş zaten bizim yaşlardaki kişilerede o gider :) hey gidi gençlik

3. pult Well-Known Member

Hayırdır oğuz ne yaşlısı yahu:) 34 yaşındayım hala genç ve dinamik hissediyorum kendimi.

Gençde olsam yaşlıda bende o siyahı tercih ederdim,diğerleri şeker dükkanı gibi tarzım değil:)

4. ot-gu Genel Sorumlu

emre sen 3 ile başlayan yaşlara alışmışın, ben daha yeniyim bu işte :)

5. pult Well-Known Member

Ah Ah alışıyor insan,40'da 50'yede,düşünüyorum bazan 6 yıl sonra 40 yaşındayım yahu diyorum daha yeni 30 olmuştu,zaman akıp gidiyor,ya bu arada konu telefon kılıfıydı değilmi:D

Sayfayı Paylaş