Apartman Yönetimi Vekalet Örneği

Konusu 'Hukuk Rehberi' forumundadır ve EmRe tarafından 22 Şubat 2012 başlatılmıştır.

1. EmRe

EmRe Well-Known Member

Apartman Yönetimi Vekalet dilekçe örneği
    Apartman yöneticisine verilecek vekaletname
    Toplantıya Katılamayacaklar için Vekalet Örneği

Apartman yönetimine vekalet dilekçesi

......../......../........

VEKALETNAME

...........Apartmanı Kat Malikleri Yönetim Kuruluna,

Apartmanımızın 27.06.2010 Pazar Günü yapılacak olan kat malikleri kurulu olağanüstü toplantısında beni temsil etmesi için kat malikimiz / birinci derece akrabam .................................................. .................................................. ... vekil olarak tayin ettim.

.................nolu kat maliki

AdıSoyadı:

İmza

Not.
    1. Bir kat maliki bir diğer kat maliki veya birinci dereceden bir akrabası tarafından temsil edilir.
    2. Bağımsız bölümün birden fazla maliki varsa, içlerinden birine vekalet vererek bu kişi tarafından temsil edilirler.
    3. Birden fazla bağımsız bölüm sahibi her bölüm için bir oy hakkına sahiptir.
    4. Vefat eden kat malikini veraset ilamı ile birlikte aralarından seçecekleri kişi temsil eder.

Toplantıya Katılamayacaklar için Vekalet Örneği

ERAS EVLERİ C-D BLOKLARI
    Meksika Cad.2467.Sok. No:7–7/A
    Ümit Mah. Ümitköy ANKARA

HUSUSİ VEKÂLETNAME
    ERAS EVLERİ C-D BLOKLARI 2008 YILI OLAĞAN
    KAT MALİKLERİ KURULU TOPLANTI
    DİVAN BAŞKANLIĞI’NA
    ANKARA
    Eras Evleri C-D Bloklarının 11/Mayıs/2008 Pazar günü saat 11’ de yapılacak Olağan Kat Malikleri Kurulu Toplantısına katılamayacağımdan, beni temsile; adıma oy kullanmaya, gerekli bütün işlemleri sonuna kadar ifaya yetkili olmak üzere;
    Sn:Bay/Bayan………………………………………………..’nı vekil tayin ettim.Arz ederim.
    TEMSİLE YETKİ VEREN TEMSİL EDEN
    ADI SOYADI :………………………………… ADI SOYADI:………………………………………
    BLOK DAİRE NO:…………/…………………

İMZA

Sayfayı Paylaş