Anlık Fotoğraflar

Konusu 'Resim Bölümü' forumundadır ve pult tarafından 31 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

1. pult Well-Known Member

Eyvallah.

Bu fotoğrafta yine azerbaycanda yol kenarında bir meyve standı.

2. pult Well-Known Member

İlginç bir milletler karışımı,peru,rus,türk ve kanadalı.

3. pult Well-Known Member

4. EmRe Well-Known Member

güzel resimler tpx

5. pult Well-Known Member

Sağol emil.

Bu fotoğraftaki dayı merdivenin basamağında uyumuş kalmıştı:)

6. pult Well-Known Member

Çok garip bir telefon direği:) devrilmesin diye her türlü destek verilmiş.

7. pult Well-Known Member

Şuraya bir iki fotoğraf eklemek çokmu zor yahuuu:D

Neyse ben devam edeyim,fotoğrafın çekildiği yer yasak plaj,nedeni sovyetler döneminde askeri bölgeymiş,uyarı levhası asker hiç kimse yok sadece boş bir alan tel örgülerden geçtim fotoğrafı çekmek için:)yıkılacak gibi duran bir iskelenin üstünde çektim.

8. GamZe Moderator

aynı tel örgü yasağı istanbul florya sahilinde de var :) üstelik sebebide açıklanmıyo

9. pult Well-Known Member

Sovyetler dağıldıktan sonra askerler çekip gitmiş burası böylece kalmış,ya korkudan yada bilinmeyen bir şeyden dolayı hiç kimse gitmiyor,bu arada burası dağıstan yani rusyanın içinde bir yer,vardır bir hikmeti böyle yerlerin.

10. ot-gu Genel Sorumlu

yukardaki meyveler nasıl güzel gözüküyor , ramazandan önce bukadar gözükmüyordu, acıktımmı ne :)

11. pult Well-Known Member

Deme hocam,benimde dikkatimi çekti şimdi ramazan boyu kaldırsakmı ne onları oradan:)

12. pult Well-Known Member

Türk her yerde türktür,moskovada bir türk kardeşimiz:)

13. pult Well-Known Member

Burada insanlar yaşamaya çalışıyor,tamamen harabe olmuş dehşet derecede bakımsız bir bina.

14. pult Well-Known Member

Bir kalasın üzerine 2 adet çivi çakılmış,her çiviye birer kablo bağlı artı ve eksi olarak,ve bu kabloda 220 volt elektirik var,elektiriğe ihtiyacı olan kablosunun ucunu çengel gibi yapıp her iki çiviye birer tane bağlıyorhmmmm2
    Tehlike had safhada kalasın yanında yöresine bir sürü insan çocuk geziyor Allah göstermesin.

15. ot-gu Genel Sorumlu

nere burası acaba, baya zekiler anlaşılan elektriğin olduğu yerde priz tarzı bişey bulmak çok zormu acaba, trajikomik

16. pult Well-Known Member

Oğuz,bu fotoğraf azerbaycanı gezerken bir parkın yanında gördüm,hemen yolun kenarında parkın içinde bir havuz inşaatı vardı orada çalışan işçiler koymuş.

17. ot-gu Genel Sorumlu

inşaatte çalışan işçilerse normal kendilerince pratik çözüm bulmalarında üzerlerine yok :)

18. pult Well-Known Member

Yine azerbaycan'da gezerken bir kafede çay içeyim dedim,sallama çay diye tabir ettiğimiz çaydan bir tane getirdiler,poşetin üzerinde yazanlar bunlar,hoş:)

19. ot-gu Genel Sorumlu

orda yazan bizim bildiğimiz ve mi oluyor :)

20. pult Well-Known Member

O ters e bizim bildiğimiz e harfinden biraz farklı okunuyor,ea gibi bir okunuşu var biraz kaba çıkıyor:)

Sayfayı Paylaş