Anlık Fotoğraflar

Konusu 'Resim Bölümü' forumundadır ve pult tarafından 31 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

1. pult Well-Known Member

Sevgili arkadaşlar,elinizde fotokameranız kameralı cep telefonunuz veya fotoğraf çeken her ne varsa sokakta evde veya herhangi bir yerde o an objektifinize takılan fotoğraflarınızı burada paylaşalım derim ve nerede çektiğimizide yazalım:)Bu fotoğrafı rusyada çektim.

EKLEYECEĞİMİZ FOTOĞRAFLAR O AN DENK GELDİĞİMİZ FOTOĞRAFLARDAN OLUŞUYOR ÇOK TEKNİK ÇEKİLMİŞ FOTOĞRAFLAR DEĞİL SİZE İLGİNÇ VE HOŞ GELEN HER NE OLURSA (TEKNİK FOTOĞRAFLARLA İLGİLİ AYRICA BİR KONU AÇACAĞIM)

2. pult Well-Known Member

Bir eğlence merkezinde gördüğüm arabasında Uyuyan bir bebek cep telefonuyla çektim biraz kötü.

3. pult Well-Known Member

Bu fotoğrafları ise geçen yıllarda azerbaycanda çekmiştim.

4. pult Well-Known Member

Masa örtüsü'nün üstündeki çiçeği gerçek sanan bir kelebek :)(fotoğraf dağıstanda rus sınırında pasaport kontrol sırası beklerken çektim)

5. pult Well-Known Member

Binanın yüzeyi çanak antenlerden oluşuyor :)yer dağıstan mohaçkale.

6. ot-gu Genel Sorumlu

sanki fotoğrafın çekiş açısı yanlış gibi, binayı ve çanak antenlerin önyüzünü gösterecek hafif çapraz bi açı daha hoş olurdu, benim görüşüm tabi ;)

7. pult Well-Known Member

ot-gu

Haklısın,taksinin içindeydim son anda farkettim hemen çektim bu kadar oldu :)

1 kişi bunu beğendi.
  8. ot-gu Genel Sorumlu

istanbulda da bu şekilde binalar mevcut belediyeler yada ilgili kısımları neiş yapar anlamam, neden bi önlem almazlar, avrupada böyle bir binaya rastlanmaz...

teşekkurler güzel resimler için tpx

9. pult Well-Known Member

ot-gu
    Eyvallah hocam,evet istanbulda görmüştüm ama buralarda daha bir abartılı binaların yüzeyi tamamen çanak,avrupada genelde dogu avrupa taraflarında çanağı bol olan yerler var.

NOT:buraya fotoğraf eklemek benim tekelimde değil arkadaşlar herkes fotoğraf ekleyebilir :)

10. OrKuN Well-Known Member

ilk baştaki rusyada çektiğin foto güzelmiş begendim, diğerleride güzel tabi, enkısa zamanda bende eklerim ;)

11. pult Well-Known Member

By_X
    Sağol,buraya koyduğumuz koyacağımız fotoğraflar sanatsal veya teknik fotoğraflar olmayabilir o an çektiğimiz size ilginç gelen ne tür fotoğraf olursa olsun.

12. pult Well-Known Member

Rusyada gördüğüm bir tren,çok kar yağdığı için rusyanın daha kuzeylerine buzdan kardan kapanan tren yollarını açan bir tuhaf alet:)

13. pult Well-Known Member

O fotoğraf üzerinde çalışılmış bir fotograf değil,biraz uzakta çekildiği için fotoğraftaki hanım farketmedi,ve gayet havalı ve farklı bir yürüyüşü vardı 1-2 kareden sonra böyle bir fotoğraf çıktı:).

14. pult Well-Known Member

Gezi gurubumuzdaki bu fotoğrafta gördüğünüz abla yön bulma oyununda hata yaptığı için ayakkabısında su içiriliyor(o hatayı bende yapmıştım bir ara :) )

15. BaRıŞ Well-Known Member

bakıyorumda taaa uzaktaki kadın gözünden kaçmamış :) bu bölüm iyi olmuş bizim burda da ilginç ve komik kareler çok bende çekip paylaşırım inş.

16. pult Well-Known Member

fatih38

Ben fotoğrafçı gözüyle bakıyorum olaya dostum :D

Sendende fotoğraflar bekliyorum en kısa zamanadatpx

17. pult Well-Known Member

Bu gördüğünüz ingiliz bir fotoğrafcı aynı zamanda dostum rendy ağa :) elinde gördüğünüz dreksiyon benzeri şeyin ortasına foto veya video kamerasını yerleştiriyor ve hareketli anlarda çok rahat fotoğraf veya video çekiyor.
    Yer azebaycan baku.

18. BaRıŞ Well-Known Member

senin arkadaş çok yaratıcıymış :)

19. pult Well-Known Member

Arkadaşımın fikri değil o,öyle satılan bir ürün var şimdi adını hatırlamıyorum,o dreksiyon yaklaşık 1000$ civarı ucuz bir şey değil:).

20. pult Well-Known Member

Yolcu otobüsü,dağıstanda:).

Sayfayı Paylaş